Солістка Go_A Катерина Павленко прокоментувала низькі оцінки журі на "Євробаченні"

Солістка Go_A Катерина Павленко прокоментувала низькі оцінки журі на "Євробаченні"

instagram.com/go_a_band

За оцінками журі, наші представники опинилися на 9-му місці.

Представники України на міжнародному пісенному конкурсі "Євробачення-2021", гурт Go_A, сьогодні завітав до студії інфотейнмент-шоу "Твій день".

У прямому ефірі учасники колективу поділилися враженнями від участі у музичній першості. За словами музикантів, на конкурсі панувала дуже доброзичлива атмосфера і все було дуже грамотно сплановано.

А от що насправді засмутило і гурт, і їхніх прихильників в усьому світі – так це оцінки журі. Згідно з оцінками професійного журі різних країн, Go_A опинився на 9-му місці турнірної таблиці. Солістка колективу Катерина Павленко прокоментувала, чому на її думку, журі поставили такі низькі оцінки:

"Дуже дивно, бо в першому півфіналі журі нас поставило на друге місце, а потім так сталося, що щось змінилося у них, мабуть, і нас поставили на дев'яте", - коротко сказала Катерина.

Наробили шуму в Європі: гурт Go_A в гостях у студії шоу "Твій день"

Наробили шуму в Європі: гурт Go_A в гостях у студії шоу "Твій день"

Зовсім іншої думки про виступ Go_A були глядачі конкурсу в усьому світі, які віддали українцям чи не найвищий бал і за оцінками публіки, гурт опинився на другому місці. Як зазначили музиканти, їх вже багато де запрошують з концертами

"Нас чекають не лише в країнах, в яких проводилось "Євробачення". Навіть на інших континентах", - зазначила солістка Go_A Катерина.

Окрім того, учасники гурту зазначили, чи планують щось змінювати у своїй творчості, адже до "Євробачення" вони були нішевими артистами і про них широкому загалу відомо не було.

"Можливо, ми стали такими цікавими через те, що ми і є нішеві, через те, що ми не схожі на інших і ми не плануємо далі підлаштовуватись під якісь формати. Ми прийшли такими і ми підемо далі. Будемо розвиватися в плані сенсу, подачі нашої творчості і експериментувати далі", - пояснила Павленко.

Лідерка гурту GO_A Катерина Павленко про враження після "Євробачення"

Лідерка гурту GO_A Катерина Павленко про враження після "Євробачення"

Нагадаємо, що днями Go_A повернулися із Роттердаму, де відбувалося "Євробачення-2021". Гурт в аеропорту зустрічали журналісти, фанати та кіт солістки гурту. Українські артисти не виключають, що можуть заспівати разом із переможцями конкурсу від Італії.

Наступна публікація