Солістка гурту Go-A Катерина Павленко розповіла про нову пісню для "Євробачення-2021"

Дата публікації
Перегляди
4466
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Солістка гурту Go-A Катерина Павленко розповіла про нову пісню для "Євробачення-2021"

Фото: instagram.com/go_a_band

Колектив активно готується до музичної першості.

Гурт Go-A, який цьогоріч мав представляти Україну на "Євробаченні-2020", вже активно готується до музичного конкурсу наступного року.

Про це у прямому ефірі "Сніданку з 1+1" розповіла солістка колективу Катерина Павленко. За словами співачки, протягом літа гурт писав пісні та вже майже визначився, з якою наступного року представить Україну на пісенному змаганні.

Ми вже написали декілька пісень, але ми ще будемо писати, поки є час і поки не відчуємо, що це та пісня, з якою ми поїдемо. У нас є декілька варіантів, але ще одна пісня у нас в роботі, на яку головні ставки

зазначила Катерина

Артистка не стала розсекречувати, про що буде нова композиція, проте наголосила, що композиція торкнеться важливої теми:

Ми знайшли дуже цікаву тему, пов'язану з Україною, яка дуже резонує в нас особисто. Вона буде побудована на українському фольклорі. Ми зараз якраз працюємо над нею. Мені здається, що це та сама пісня, з якою ми будемо представляти Україну

заінтригувала артистка

Сумною буде пісня, чи веселою – Катерина також тримає у таємниці, однак зазначила, що трек буде "не те, щоб сумний, але такий, що підніме важливу тему".

Солістка гурту "GО-A" Катерина Павленко розповіла про підготовку до Євробачення-2021

Солістка гурту "GО-A" Катерина Павленко розповіла про підготовку до Євробачення-2021

Нагадаємо, що "Євробачення-2021" відбудеться у травні в Роттердамі. Всі учасники, які не виступили на пісенному конкурсі минулого року, зроблять це 2021-го.

Від конкурсантів вимагається записати нову пісню. А от, аби не ставити під загрозу проведення конкурсу цього року через пандемію коронавірусу, організатори знайшли рішення. Свій виступ конкурсанти мають зняти на відео. Та прислати його організаторам заходу. Для запису артистам дається не більш як три спроби. А от рішення про те, який дубль надсилати на конкурс, ухвалить глава делегації від країни.

Організатори зізнаються, відео від країн-учасниць — варіант запасний. Та сподіваються, що записані виступи не знадобляться і всі співаки зможуть приїхати до Роттердама.

На "Євробачення" від України поїде гурт Go-A . Саме він виграв національний відбір. Цього року  Go-A мали їхати на "Євробачення" з піснею "Соловей".

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Євробачення 2021
Дата публікації
Перегляди
4466
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація