Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Солістка гурту КАZKA пояснила причину свого невдалого виступу у нацвідборі  на "Євробачення-2019"

Олександра Заріцька наразі займається сольфеджіо.

Популярний гурт КАZKA, який цьогоріч посів третє місце у нацвідборі на "Євробачення-2019", прокоментував свою невдачу, йдеться у "Світському житті".

Після не досить вдалого виступу у нацвідборі на артистів звалився шквал критики за недосконалий спів, а Джамала навіть запропонувала уроки вокалу.

"Так, Джамала запропонувала заняття вокалом і ми роздивляємося наші графіки. Оскільки у нас зараз європейський тур, то трошки важко. Немає часу взагалі, але я почала займатися сольфеджіо. Тепер я більше буду вивчати теорію. Ми будемо більше займатися саме інтонуванням, саме технікою співу", - зазначила солістка гурту Олександра Зарицька.

Також вокалістка зауважила, що критика про те що вона співала повз ноти не зовсім правильна. Причина, за її словами, у хвилюванні.

"Я б не сказала, що там було повз, більше було проблем саме з хвилюванням, тому голос здавався невпевненим і від хвилювання він коливався в інтонуванні. Але це все досвід і я думаю, що наступного року, я точно не буду казати, але ми хотіли ще б раз спробувати. Це не 100%, але ми б хотіли представляти Україну. І я зроблю все для того, щоб звучати ідеально", - заявила співачка.

ВідеоОлександра Зарицька пообіцяла, що братиме уроки вокалу в Джамали

Після участі гурту KAZKA в національному відборі на Євробачення на співачку звалився шквал критики через недосконалий спів. Солістка колективу KAZKA Олександра Зарицька пояснила причини свого невдалого виступу на відборі на Євробачення та поділилася, що в подальшому планує брати уроки вокалу в Джамали. Що насправді завадило перемогти популярному гурту KAZKA та чи збирається Зарицька продовжувати брати участь у національному відборі на Євробачення в подальшому – дивіться в сюжеті.

Олександра Зарицька пообіцяла, що братиме уроки вокалу в Джамали

Також музиканти прокоментували чутки щодо того, що вирішено було, що КАZKA поїде на "Євробачення", що Юрій Нікітін продюсер, скрізь де міг вирішив, навіть європейське турне, в якому вони зараз перебувають наче промо перед конкурсом. Однак щось пішло не так.

"Ми не були впевнені, але ми цього дуже хотіли. Ми засмучені, що не їдемо, але нічого страшного, це не кінець життя", - зазначила співачка.

Нагадаємо, нещодавно Олександра Зарицька різко відповіла хейтерам.

Залиште свій коментар

Вибір редакції