Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Солістка гурту KAZKA про перемогу MELOVIN на нацвідборі "Євробачення-2018": З нього досить

Тріо отримало статуетку премії YUNA-2018 у номінації "Відкриття року".

Учасник Національно відбору на "Євробачення-2018", гурт KAZKA, який нещодавно представив новий кліп у стилі fashion-вертеп, прокоментував свою перемогу у номінації "Відкриття року" за версією музичної премії YUNA-2018, йдеться у "Світському житті".

Тріо радіє, що саме вони отримали статуетку престижної премії YUNA, обігнавши співака і переможця нацвідбору на "Євробачення-2018" MELOVIN, який також був номінований у категорії "Відкриття року".

"Мені здається, що з нього досить на цей проміжок часу насправді. Хай він готується до "Євробачення". Йому зараз є над чим працювати, а для нас це такий великий поштовх", - зазначила солістка гурту KAZKA Олександра.

ВідеоСолістка гурту Kazka розповіла, як в їхньому колективі гуляють "на свята"

Учасники гурту Kazka розповіли, чому їм важливо було отримати статуетку Yuna-208 у номінації Відкриття року, а також поділилися планами ,як святкуватимуть цю престижну нагороду.

Солістка гурту Kazka розповіла, як в їхньому колективі гуляють "на свята"

Також учасники колективу розповіли, як збираються святкувати свою перемогу. За їхніми слова, найкращим способом святкування такої перемоги є запис нової пісні на студії, чим вони і планували зайнятися найближчим часом.

Залиште свій коментар

Вибір редакції