Солістка гурту KAZKA заявила, що вона квір та прокоментувала камінгаут MELOVIN

Дата публікації
Перегляди
128к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Солістка гурту KAZKA заявила, що вона квір та прокоментувала камінгаут MELOVIN

Фото: instagram.com/kazka.band

Олександра Заріцька поміркувала про нетрадиційну сексуальну орієнтацію.

Солістка гурту KAZKA Олександра Заріцька зробила відверте зізнання щодо своєї сексуальної орієнтації.

Так, виконавиця вважає себе квіром – людиною, яка не відповідає традиційній сексуальній та гендерній ідентичності. Про це артистка повідомила у програмі "Світське життя".

"Я відношуся до тих людей, які підтримують прайди та усі меншинства та квір-людей. Я сама себе вважаю квіром. Взагалі, квір-люди – люди, які трішки нестандартні в усіх обсягах нашої культури. Тому, це така тендітна частина нашого суспільства, яку треба берегти і за яку треба стояти та битися, якщо треба", – повідомила зірка.

Артистка також прокоментувала камінгаут MELOVIN. Із Костею Бочаровим зірка давно товаришує, тому про його орієнтацію знала набагато раніше, ніж співак оголосив публіці.

"Звичайно, я знала про це, його бісексуальність, і я знала, що він зробить такий крок. Я пам’ятаю, він думав, як це зробити. І саме без слів, як ми усі бачили. Я знаю, що багато людей все життя не можуть розповісти батькам, нікому. MELOVIN – дуже сміливий чоловік. Чи більше таких сміливих людей, тим швидше ми покажемо, що це нормально", – розповіла Заріцька.

Співачка додала, що зізнаватися у нетрадиційній орієнтації – справа кожного, втім, вона за те, щоб зірки були щирими зі своїми фанатами.

Олександра Заріцька висловила своє ставлення щодо представників ЛГБТ-спільноти

Олександра Заріцька висловила своє ставлення щодо представників ЛГБТ-спільноти

Зауважимо, після камінгауту MELOVIN прокоментував своє одкровення. Виконавець знову заговорив про свій вчинок і повторив те, що він бісексуал.

Нагадаємо, не так давно фронтвумен гурту KAZKA зізналася, що тривалий час страждала від булінгу. Артистка поділилася, як реагувала на образи.

Наступна публікація