Солістка KAZKA Заріцька розповіла, чому їй замінили партнера на "Танцях з зірками"

Солістка KAZKA Заріцька розповіла, чому їй замінили партнера на "Танцях з зірками"

Фото: instagram.com/kazka.band

Танцівник заявив артистці, що "не зможе з нею довго протриматися на проєкті".

Солістка гурту KAZKA Олександра Заріцька, яка стала учасницею "Танців з зірками", зізналася, чому їй замінили партнера.

Під час бесіди з Машою Єфросиніною співачка поділилася, що від самого початку її поставили у пару з одним танцівником, ім'я якого вона не стала називати. З ним у Олександри склалися дружні стосунки, аж раптом партнер ошелешив її повідомленням:

"У нас виникла зміна партнерів. Якийсь час я танцювала з одним партнером, він був дуже близький мені. Ми добре спілкувались і в якийсь момент він сказав, що, ну, так я прочитала це повідомлення, що він не дуже впевнений, що він зможе зі мною протриматись довго. Він сказав: "Я хочу в проєкті протриматись довше, я був на кастингу з іншими партнерками". І наступне моє повідомлення було: "Бай", - розповіла Заріцька.

Виконавиця радіє, що все це з'ясувалося зараз, а не після того, як вона вийшла на паркет з цим партнером:

"Я йду на "Танці" якраз, щоб у мене був партнер, який за мене вб'є, який зі мною буде, який буде рвати за мене просто всіх і мені казати: "Та блін, ми з тобою виграєм!". Зараз мені дали іншого партнера, який, наскільки я знаю, суперкласний чемпіон. Він прикольний, ми починаємо з ним зараз працювати", - поділилася Заріцька.

Водночас артистка зізналася, що хоче на проєкті показати, що може бути пластичною, легкою, і може не лише стояти на сцені під час виступу.

Нагадаємо, дізнатися більше про учасників нового, п'ятого сезону шоу "Танці з зірками" ви можете у нашому матеріалі.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Танці з зірками 2021
Наступна публікація