Солістка MARUV зізналася, що працювала у стриптиз-клубі на початку кар'єри

Солістка MARUV зізналася, що працювала у стриптиз-клубі на початку кар'єри

Фото: instagram.com/maruvofficial

Зірка завжди полюбляла відверті образи і шкіряний одяг.

Солістка гурту MARUV Ганна Корсун, яка бере участь у нацвідборі на "Євробачення-2019", відома своєю любов'ю до БДСМ-образів, а її кліпи навряд чи можна показувати дітям.

А нещодавно співачка зробила відверте зізнання під час інтерв'ю у рамках авторського проекту Анатолія Анатоліча "Зе Інтерв'юер".

Виявляється, що свою співочу кар'єру Корсун почала у стриптиз-клубі. Можливо, таке оточення вплинуло на смак дівчини. Щоправда, вона додала, що завжди полюбляла відверті образи і шкіряний одяг.

За словами Ганни, таку незвичну роботу їй запропонувала викладачка з вокалу, з якою вона займалася у колективі при університеті.

"Моя викладачка з вокалу запропонувала мені роботу, оскільки у нас в колективі я була сама відбита і відірвана, в одному з харківських стриптиз-клубів. Їм була потрібна вокалістка-саксофоністка, щоб співати шансон. Це були шикарні чайові, в той момент для студентки я заробляла дохр*нища. Могла там 100-200 доларів заробити на день", - зізналася Корсун.

Фото: instagram.com/maruvofficial

До речі, у цьому ж клубі вона познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком, який зараз працює її директором.

"Чоловік прийшов до свого друга, кальянника, він нас і познайомив. Це було років 7 тому, і ми досі разом. Зараз він мій директор", - розповіла Ганна.

Нагадаємо, що MARUV цієї весни збирається з концертами до Росії. Це будуть її перші сольні виступи. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація