Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Соломія Вітвіцька показала, якою була на першому курсі університету

Зірка "1+1" опублікувала архівне фото із рідними людьми та розповіла зворушливу історію.

Ведуча ТСН Соломія Вітвіцька долучилася до флешмобу до дня людей похилого віку публікацією архівної світлини.

На власній сторінці у соцмережі зірка телеканалу "1+1" оприлюднила допис, в якому розповіла неймовірну історію кохання своїх дідуся та бабусі.

Його Вітвіцька доповнила сімейним фото.

Старі фотографії. Наталя та Микола Дмитрович Вітвіцькі і троє старших онуків. Микола, Андрій та я швидко виросли, але п...

Опубликовано Solomiya Vitvitska 2 октября 2017 г.

Майбутня зірка, а тоді ще студентка першого курсу Львівського національного університету імені Івана Франка, зображена на знімку поруч із рідними.

"Старі фотографії. Наталя та Микола Дмитрович Вітвіцькі і троє старших онуків. Микола, Андрій та я швидко виросли, але пам'ятаємо ці миті, коли гостювали у рідному Славську. Вони були уже сиві й старенькі, але завжди закохані та ніжні один до одного.

Соломія Вітвіцька з рідними
facebook.com/solomiya.vitvitska
Соломія Вітвіцька із рідними

- "Колюсько, чи можна в цій сукні йти до церкви?"

- "Моя Натуся"

Так спілкувалися до останніх днів.  Для нього завжди все найкраще, найсмачніше, найчистіше. Для неї зворушливі слова й поцілунки. Міг зненацька підхопити й всадити собі на коліна. А вона зойкала й з такою милою знайомою хрипотою сміялася. Це було справжнє кохання, про яке пишуть у книжках. До останнього подиху.

Соломія Вітвіцька_1
instagram.com/solomiyavitvitska
Соломія Вітвіцька

Одного вечора вони дивилися разом телевізор, раптом вона просто нахилилася на диван. Інстульт. Невимовно горе в його очах, безпорадність. Коли її не стало дідусь за ніч постарів на добрий десяток-два. І до кінця згадував свою Натусю, і щоб поховали обов'язково поруч. Звісно ж так і є. Тепер вони поруч назавжди. Але залишилися спогади й їхня неймовірна історія кохання", - поділилася Соломія історією про дідуся та бабусю.

Нагадаємо, Міжнародний день людей похилого віку, проголошений 50-ю сесією Генеральної Асамблеї ООН, відзначається в усьому світі першого жовтня.

Залиште свій коментар

Вибір редакції