Перейти до змісту
Соломія Вітвіцька та її чоловік розлучаються: історія кохання подружжя тривалістю у 8 років

Ведуча ТСН офіційно оголосила про розрив стосунків із Владом Кочатковим.

Українська телеведуча, зірка каналу "1+1" Соломія Вітвіцька приголомшила новиною про розлучення з чоловіком, режисером Владом Кочатковим.

Пара була разом майже 9 років, з них 7 – в офіційному шлюбі. Поки фанати оговтуються від почутого, ТСН.ua пропонує пригадати, як зароджувалося їхнє кохання.

Соломія Вітвіцька та Влад Кочатков
прес-служба каналу "1+1"

Знайомство під час квесту

Соломія та Влад зустрілися 2012 року під час квесту в Мамаєвій слободі. Тоді Кочатков не знав, що грає в одній команді з відомою телеведучою. Зі свого боку, Вітвіцька зізналася в інтерв'ю виданню Like, що коли їх представляли одне одному, то в голові промайнуло "треба зараз все запам'ятати в деталях, тому що коли в нас будуть серйозні стосунки, ми будемо цей момент згадувати". Так і сталося.

Того ж вечора ведуча "ТСН" побачила повідомлення від нього у Facebook. Майбутнє подружжя почало багато спілкуватися в Мережі, а друга зустріч відбулася на прем'єрі мультфільму "Замбезія", який Соломія озвучувала. Під час цього специфічного побачення Влад познайомився з батьками і друзями зірки.

Соломія Вітвіцька з нареченим
facebook.com/1plus1.Leonchuk

Потім закохані удвох подорожували Україною, пройшли 70 кілометрів у Карпатах із наплічниками, пережили багато різних емоцій, і за цей час переконалися, що будуть разом.

Два освідчення

За чотири місяці після знайомства, в січні 2013-го, режисер освідчився коханій, яка старша від нього на 8 років. Втім, Соломія поставилася до пропозиції несерйозно, адже перша версія освідчення здалася їй недостатньо романтичною.

Соломія Вітвіцька
ТСН.ua

До другої спроби, в квітні, Влад підготувався більш ґрунтовно і навіть купив каблучку.

Справа була на вихідних. Майбутній чоловік зробив вигляд, що пішов у справах, а повернувшись в кімнату, опустився на одне коліно і сказав заповітні слова. Я відповіла, що, звичайно, згодна, а ввечері обмовилася: мовляв, і подругам особливо нічого розповісти. Влад пообіцяв щось придумати. У понеділок майбутній чоловік вирішив виправитися. Він надіслав мені на роботу 101 троянду з листівкою - до сих пір ношу її з собою. У той день я "літала" по ньюсруму така щаслива - навіть думала, що через невимовне щастя не зможу вийти в ефір
розповідала зірка

Розкішне весілля

За декілька місяців після того, Соломія погодилася вийти заміж за Кочаткова, пара подала заяву до РАЦСу. 15 вересня 2013-го наречені офіційно стали чоловіком та дружиною. За два дні відбулася урочиста церемонія. На грандіозне "шоколадно-кавове" весілля телезірки в НСК "Олімпійський" прибуло понад 200 гостей.

Соломія Вітвіцька та Влад Кочатков
прес-служба каналу "1+1"

Одразу після весілля молодята поїхали у медовий місяць до Марокко.

Соломія Вітвіцька_1
instagram.com/solomiyavitvitska

Переїзд у власне житло

За чотири роки подружжя переїхало до власної квартири – інвестиції весільних коштів. Пара оселилася за містом, в районі Софіївської Борщагівки. Цікаво, що багатьох знайомих Соломії здивувало, що вона обрала за чоловіка звичайного хлопця, а не VIP.

Соломія Вітвіцька та Влад Кочатков
прес-служба каналу "1+1"
Його друзі, коли стало зрозуміло, що ми разом, обговорювали, казали ну от там квіти, Марокко і тут опа, Влад. Звідки? Тобто у людей не було навіть такої думки у голові, що це звичайний хлопець, а не якийсь там вигаданий персонаж
ділилася Соломія

Розлучення

Кохання протривало 8 років. У шлюбі пара не народила дітей. Про проблеми у сім’ї Соломія також не розповідала публіці. Тож, що стало причиною розриву, – поки що невідомо. Зі свого боку, Вітвіцька розповіла ТСН.ua, що чоловік та дружина намагалися врятувати шлюб разом із психологом, але не вдалося.

Соломія Вітвіцька у Карпатах_2
viva.ua

Останнім часом телезірка не носила обручку, а нещодавно сама на новорічно-різдвяні свята полетіла відпочивати до Америки.

Знаменитість оголосила про розірвання стосунків 9 лютого.  Пара не стала лити бруд одне на одного. Соломія лише зазначила, що за цих вісім років, що вони були разом, Влад став для неї другом, проте подружжя втратило одне одного.