Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Спалахи, вибухи і розфарбовані обличчя фанів: КISS відіграли найдорожчий в історії України концерт

 Кіss "запалюють" у прямому значенні слова.

На столичному Олімпійському зіграли КІЅЅ . Це - перший візит американських рокерів в Україну. Хоча вони вже розміняли сьомий десяток, більшість слухачів були утроє, а то і вчетверо молодшим, йдеться в ТСН.19.30.

Столичні байкери визвалися провести американських рокерів з аеропорту до готелю. Шкіряні штани і чорна кофта - попри тридцятиградусну київську спеку, Джин Сімонс у Жулянах з’являється тепло одягненим. У серпні йому виповниться сімдесят. Одразу за ним виходять Пол Стенлі - у трояндах і кольорових кедах, Томмі Тейєр - у білому і барабанщик Ерік Сінгер. Камері усміхаються і згадують про фірмові жести, однак наближатися до зірок журналістам заборонили. Вимоги до транспорту були мінімальні. Зірки сідають у два скромні мінівени, а речі взагалі складають у справжню вантажівку.

Штурмувати Олімпійський тисячі фанів починають ще за чотири години до концерту. Обличчя американських рокерів не лише на футболках, а й на шкірі. "Я приїхав з Риму спеціально заради шоу, а це мій кращий друг він з Британії", - кажуть розфарбовані гості Києва.  Кожне десяте обличчя розмальоване у стилі "кісів". Від наймолодших і до - найстарших.

Ганна самим обличчям не обмежилась, підібрала і відповідне вбрання, щоб бути максимально схожою.  Десятки художників перетворюють сценічні образи Кіss на непоганий заробіток. "Грим за 200 гривень, а просто зірка - 100", - каже художник. 

ВідеоСпалахи, вибухи і розфарбовані обличчя: у Києві виступили KISS 

Це перший візит американських рокерів до України. Хоча вони вже розміняли сьомий десяток, більшість слухачів були утроє, а то і учетверо молодшими. Як це було - бачила ТСН.  

Спалахи, вибухи і розфарбовані обличчя: у Києві виступили KISS 

Розмальований і підігрітий алкоголем натовп заповнює Олімпійський. Квитки стартували від тисячі гривень - за можливість сидіти позаду і до небувалої для Києва суми.

Сто тридцять тисяч гривень – саме стільки максимально коштував квиток на Кіss. Це робить концерт найдорожчим в історії України. За ці гроші можна було слухати музикантів фактично з самої сцени. А після поспілкуватися з ними наживо.

Зі сцени лунають перші акорди. Натовп - шаленіє. Кіss "запалюють" у прямому значенні слова. Саме піротехнічні ефекти разом із дивакуватими костюмами завжди були "фішкою" рок-гурту "Поцілунок". І що старшими і менш рухливими ставали його учасники, то більш амбіціозним було шоу. Київське - запам’ятається надовго. Особливо тим, хто пробився у перші ряди.

Залиште свій коментар

Вибір редакції