Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Спеціально для серіалу "Величне століття. Нова володарка" був відтворений знаменитий палац Топкапи

Восени на телеканалі "1+1" відбудеться прем’єра турецького серіалу що є продовженням історії кохання Роксолани й султана.

Восени на телеканалі "1+1" відбудеться прем’єра турецького серіалу "Величне століття. Нова володарка", що є продовженням легендарної історії кохання Роксолани й султана Сулеймана. У новому серіалі імперію очолить нащадок Гюрем Ахмед, серце якого підкорить красуня Кесем.

Величне століття. Нова володарка_9
прес-служба каналу "1+1"
Юна Кесем

Окрім продовження розповіді про буремне життя керівної династії Османської імперії, у новому серіалі глядачі побачать і знакові та добре знайомі прикраси, які передавались султанами із покоління в покоління: знаменитий перстень Роксолани, подарований імператором, і її величну корону.

Перстень, який подарував Роксолані Сулейман, символізував силу їхнього кохання. Імператор зробив його власноруч: основа була виконана зі срібла, а прикрашена смарагдами й цирконом. Вишукана каблучка завоювала неабияку популярність серед прихильниць "Величного століття". За її зразком створюють коштовності й біжутерію, які вмить розкуповують. У новому серіалі "Величне століття. Нова володарка" цей перстень носитиме Сафіє-султан, бабуся нового падишаха Ахмеда І.

Величне століття. Нова володарка_11
прес-служба каналу "1+1"
Сафіє з каблучкою

Розкішна корона Гюрем стала найдорожчою в усьому гаремі й символізувала велич і могутність султани. Знизу висока корона була прикрашена смарагдами, далі виблискували діаманти, а краї були оздоблені рубінами. Кому дістанеться ця коштовність у новому серіалі, глядачі "1+1" дізнаються зовсім незабаром.  

Величне століття. Нова володарка_8
прес-служба каналу "1+1"
Корона Гюрем

Цікаво, що виробництвом серіалу "Величне століття. Роксолана" та "Величне століття. Нова володарка" займалась турецька компанія TIMS Productions. До знімань продюсери підійшли надсерйозно.

Величне століття. Нова володарка_4
прес-служба каналу "1+1"

У передмісті Стамбула збудували ціле містечко, що переносить в епоху Османської імперії. Знаменитий палац Топкапи, що простягнувся на понад шість тисяч квадратних метрів, був відтворений до найменших деталей інтер’єру та оздоблення.

Величне століття. Нова володарка_2
прес-служба каналу "1+1"

Частину декорацій та навіть цілі кімнати із серіалу "Величне століття. Роксолана" використали на знімальному майданчику "Нової володарки". Під час роботи над проектом були присутні консультанти-історики, тому весь посуд, подушки, розкішний одяг і предмети, якими користувались в епоху Османської імперії, були відтворені до найменших дрібниць.

Величне століття. Нова володарка_3
прес-служба каналу "1+1"

Дивіться прем’єру турецького серіалу "Величне століття. Нова володарка" незабаром на телеканалі "1+1".

Залиште свій коментар

Вибір редакції