Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Спеціально покарали Україну": Данилко поміркував про низькі бали MELOVIN на "Євробаченні-2018"

Члени журі поставили 11 балів українському артисту.

Український артист Андрій Данилко, який пояснив, чому постійно ходить у кепці, поміркував, що MELOVIN могли засудити на "Євробаченні-2018" через скандал з Росією.

Так, зірка припустив, що члени журі поставили наднизькі бали виконавцю, аби "покарати" Україну. Тоді MELOVIN отримав 119 балів від глядачів та 11 – від журі.

"За глядацьким голосуванням він сьомий, тобто він в десятці. Яке там журі вирішує - ми це бачимо? Чи не бачимо. Тим більше, ще був такий варіант, що спеціально покарали Україну - не дали жодного балу, тому що був скандал тоді з Росією, пам'ятаєте? Коли вони не приїхали і не було трансляції. Це дуже великі гроші. Типу, так покарали", - розповів знаменитість в інтерв’ю "Слава+".

Андрій Данилко

Нагадаємо, 2017 року Росія не змогла взяти участь в "Євробаченні" в Києві, оскільки її представниці Юлії Самойловій заборонили в'їзд до України через концерти у Криму.

Також Данилко додав, що у результаті і на MELOVIN "вилилося стільки гидот", що Андрій особисто давав йому заспокійливе перед виступом у фіналі конкурсу.

Нагадаємо, 22 лютого відбувся фінал національного відбору на "Євробачення-2020", перемогу на якому виборов неординарний гурт Go-A.

Залиште свій коментар

Вибір редакції