Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Спіднє від MARUV для Кухар та повернення Дікусара: яким був перший ефір "Танців з зірками"

За підсумками першого прямого ефіру лідером стала пара Ганни Різатдінової та Олександра Прохорова.

Щойно на каналі "1+1" відбувся перший прямий ефір оновленого третього сезону проєкту "Танці з зірками".

Сьогоднішній ефір був сповнений пристрасними та гарячими танцями, окрім того у шоу з'явився й новий суддя. Крісло Дмитра Монатіка посів всесвітьно відомий хореограф Франциско Гомес.

Відкрили ефір переможниця минулого сезону Ілона Гвоздьова у парі з ведучим Володимиром Остапчуком. Співачка TAYANNA перед виходом на паркет з Ігорем Кузьменком поділилася сумними спогадами з особистого життя.

Також вперше за 13 років на паркет повернувся танцівник Дмитро Дікусар, якому у пару дісталася зірка "Дизель шоу" Вікторія Булітко. Повернулася на шоу після року перерви колишня дружина Дікусара, танцівниця Олена Шоптенко. Цього сезону вона танцює у парі із зіркою серіалу "Кріпосна" Володимиром Яровенком.

Гаряче шоу на паркеті влаштувала пара MARUV та Джей, яким дістався стиль танцю – vogue. Наприкінці номера одіозна співачка подарувала суддям спідню білизну, яку дістала зі своїх стріпів.

Не менш емоційним був номер у Людмили Барбір, яка зі своїм партнером Дмитром Жуком станцювали контемпорарі і вибилися до трійки лідерів.

Зауважимо, що згідно з правилами проєкту, сьогодні жодна з пар не покинула шоу. Проте судді ставили оцінки. За підсумками першого прямого ефіру до трійки лідерів увійшли такі пари: Ганна Різатдінова та Олександр Прохоров – 29 балів, Людмила Барбір та Дмитро Жук – 27 балів, MARUV та Jay  - 25 балів. Останньою у турнірній таблиці з 15 балами опинилася пара Михайла Кукуюка та Єлизавети Дружиніної.

Зауважимо, що наступний прямий ефір "Танців з зірками" відбудеться у неділю, 1 вересня, о 21:00 на каналі "1+1".

Залиште свій коментар

Вибір редакції