Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Співачка Alyosha оголилася у досить еротичному кліпі на нову пісню

Виконавиця представила відео на пісню "Горда".

Популярна українська співачка Alyosha, яка нещодавно припинила співапрацю з продюсером, наразі представила перший кліп нового етапу своєї кар'єри. 

У новій відеороботі на пісню "Горда", який опублікований на офіційному YouTube-акаунті виконавиці, вона постала у відвертому образі.

Alyosha
instagram.com/alyoshasinger

Вже від перших секунд відео Alyosha позує оголеною у душі.

Також варто зазначити, що співачка з білявки перетворилася в шатенку, що високо оцінили шанувальники, відзначивши у коментарях, що такий образ дуже пасує аритстці.

Про саму пісню, автором якої виступила Alyosha, зірка написала, що "нічого випадкового у світі не буває".

"Ми любимо виправдовувати себе за все, гордо мовчати, думати, що ти не міг вчинити інакше. Але, найчастіше, це зовсім не так. Адже міг! Нічого випадкового в світі не буває. Все залежить від усього. Наші зроблені вчинки - наша майбутня доля. Ми губимося в своїх бажаннях, сумніваємося в почуттях, і згодом, приймаємо один одного такими, які були, є і будемо. Тому що розуміємо, що жити одне без одного не можемо. Утримайте свою любов вчасно!", - зауважила співачка.

Нагадаємо, нещодавно Alyosha разом з чоловіком, фронтменом гурту "Антитіла" Тарасом Тополею підписали меморандум про співпрацю із агенцією ООН – UNFPA.

Залиште свій коментар

Вибір редакції