Співачка Демі Ловато розійшлася з нареченим через 2 місяці після заручин — ЗМІ

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Співачка Демі Ловато розійшлася з нареченим через 2 місяці після заручин — ЗМІ

instagram.com/ddlovato

Зірка розірвала стосунки з актором Максом Еріхом.

Популярна американська співачка Демі Ловато розійшлася зі своїм нареченим, актором Максом Еріхом.

Пара, яка заручилася два місяці тому, так і не дійшла до вінця.

instagram.com/ddlovato

За словами інсайдерів видання People, у закоханих, які весь карантин провели разом, впродовж останніх декількох тижнів почали виникати проблеми у стосунках, після того як вони повернулися до роботи.

Це було важке рішення, але Демі та Макс вирішили піти різними шляхами, щоб зосередитися на своїх кар'єрах. Вони поважають і люблять одне одного і завжди будуть дорожити часом, проведеним разом

зауважив інсайдер

Примітно, що конфлікти у пари почалися тоді, коли актор став готуватися до поїздки в Атланту для роботи над новим проєктом.

Вони багато сперечалися. Демі не хотіла, щоб він їхав без неї

додав інсайдер

Однак наразі ані Демі, ані Макс не прокоментували своє розставання.

Зауважимо, пара заручилася 22 липня, менш ніж через чотири місяці після того, як стало відомо про їхні стосунки. Еріх попросив співачку вийти за нього заміж в Малібу з приголомшливою обручкою від відомого ювеліра Пітера Марко. Знімки з події Демі публікувала у своєму фотоблогу, зауваживши, що сказала "так" чоловікові, який змусив її хотіти "бути кращою версією себе".

Нагадаємо, вперше про новий роман співачки з актором та чотириразовим номінантом на премію "Еммі" Максом Еріхом заговорили у квітні цього року. Згодом Ловато випадково потрапила в Instagram коханого під час прямого ефіру. Схаменувшись, Ловато відразу ж вийшла з кадру, втім юзери встигли впізнати артистку. 

Наступна публікація