Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Співачка Kesha звинуватила свого продюсера у зґвалтуванні Кетті Перрі

Доктор Люк спростував заяву підопічної та назвав її "безпідставною".

Співачка Kesha після власного секс-скандалу із продюсером Доктором Люком, звинуватила його у тому, що він зґвалтував Кетті Перрі.

Причому написала вона це у листі, який адресувала популярній співачці Леді Газі.

Це стало відомо, коли Люк вирішив звернутися до суду, щоб спростувати твердження своєї підопічної і покарати її за "наклеп".

Команда продюсера фокусується на трьох основних звинуваченнях, які Kesha зробила раніше. Перші два - що Доктор Люк зґвалтував Kesha і що він дав їй наркотики проти її волі - вже були загальновідомими, але твердження про те, що він зґвалтував Перрі, з’явилося вперше, повідомляє Вillboard.

Заява, про яку йдеться, була відправлена Леді Газі 26 лютого 2016 року, і в ній стверджується, що доктор Люк скоїв насильство стосовно Перрі. А Гага, своєю чергою стала "поширювати негативні повідомлення про нього в пресі та соцмедіа".

Цікаво, що Перрі, яка певний час працювала з доктором Люком, ніколи публічно не звинувачувала його в зґвалтуванні. А за словами адвоката продюсера, "сама Кеті Перрі підтвердила, що доктор Люк не зґвалтував її".

Зауважимо, що жертвою сексуального насильства з боку продюсера колись стала і Леді Гага. Можливо припустити, що вона постраждала саме від доктора Люка, але публічно зірка ніколи цього не заявляла.

 

Публикация от Lady Gaga (@ladygaga)

Нагадаємо, після того як Kesha звинуватила продюсера у зґвалтуванні, він спростував усі чутки і зауважив, що "вона йому як сестра".

Залиште свій коментар

Вибір редакції