Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Співачка Lama злилася у пристрасному поцілунку зі своїм гітаристом у ліричному кліпі

Виконавиця представила атмосферне відео на композицію "Привіт, привіт".

Співачка Lama, яка ризикувала життям на зніманнях нового кліпу у Лісабонскій Рів’єрі, випустила це відео.

Зірка представила на розсуд шанувальників кліп на композицію "Привіт, привіт". Режисером кліпу став Віктор Скуратовський, а знімання відбувалися у Португалії, в Лісабонській Рів’єрі.

Відео нагадує справжній міні-фільм. У ньому розповідається історія двох закоханих, які перебувають у пошуках відповідей на непрості стосунки. Прониклива стрічка у музикантів вийшла понад 5 хвилин.

Сценарій відео був розписаний так, щоб передати глядачам почуття героїв при бажанні бути разом, але неможливості розвитку стосунків, та романтичний хеппі-енд з поцілунком. Головну чоловічу роль зіграв гітарист гурту Lama – Костянтин Шелудько.

Для кліпу був знайдений колекційний ретро-автомобіль британської марки Triumph. Ця автівка неодноразово брала участь у зніманні повнометражних картин.

Під час знімань склалась містична та водночас екстремальна ситуація – їх довелося проводити під час невеликого шторму.

"Природа мене завжди надихала. Та я ніколи собі не могла уявити, що буду боротися з нею за життя. Хоча, напередодні вильоту до Лісабона, мені наснився тривожний сон. В перший день знімань інтуїція підказувала мені не заходити в океан, і я до останнього відмовлялася це робити. Але, все ж таки, ми вирішили продовжити. Зайшовши далеко у воду в одязі та взутті, як було заплановано в сценарії кліпу, переді мною почали підійматися великі хвилі і збивати з ніг. Якби Костя не встиг підпливти до мене і схопити в останній момент за руку — це було б… ", - ділиться Lama.

Зауважимо, що за багаторічний досвід творчої діяльності lama вперше дозволила собі такий відвертий і пристрасний поцілунок на камеру.

Нагадаємо, раніше Співачка Lama розповіла про сексуальні стосунки з молодшим від неї на 15 років хлопцем.

Залиште свій коментар

Вибір редакції