Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Співачка Ніно Катамадзе прокоментувала свою відмову виступати з концертами в Росії

Зірка зізналася, чи жалкує про свій вибір.

Грузинська джазова співачка Ніно Катамадзе, яка відмовилася виступати в Росії з концертами, прокоментувала своє рішення, йдеться у "Світському житті".

Після останнього загострення грузинсько-російського конфлікту Катамадзе у Facebook заявила, що не даватиме концертів у Росії. Під час інтерв'ю зірка повідомила, чи не передумала вона, що прийняла таке рішення.

"Це надто делікатна, надважлива тема не тільки у моєму музичному житті, але й між країнами, між людьми, між близькими людьми. І після мого рішення я хочу сказати, що я люблю моїх слухачів, які живуть в Росії", - заявила артистка.

Відео Ніно Катамадзе прокоментувала своє рішення припинити концерти в Росії

Співачка з Грузії Ніно Катамадзе поділилась думками щодо відкриття нового фестивалю у рідній країні, продемонструвала своїм вбранням, як підтримує грузинських дизайнерів, та розповіла, чому не їздить до Росії із концертами.

Ніно Катамадзе прокоментувала своє рішення припинити концерти в Росії

Варто зауважити, що Ніно Катамадзе неодноразово підтримувала Україну. Співачка навіть у профілі на Facebook додала світлину з синьо-жовтою стрічкою прапору України, на тлі якого було написано англійською "Я підтримую Україну!".

Нагадаємо, нещодавно Катамадзе на концерті в Києві цілувала шанувальників та вигукувала "Слава Україні!".

Залиште свій коментар

Вибір редакції