Співачка SLAVIA розповіла, чи ревнує Дзідзьо до Цибульської і чому перебувала в тіні чоловіка

Співачка SLAVIA розповіла, чи ревнує Дзідзьо до Цибульської і чому перебувала в тіні чоловіка

Артистка зізналася, чи радиться з чоловіком щодо своєї творчості.

Українська співачка Ярослава Хома, вона ж SLAVIA, днями випустила яскравий кліп на пісню "Я тобі не мамка" і змусила про себе говорити не лише як про дружину артиста Дзідзьо.

В інтерв'ю сайту ТСН.ua Слава розповіла, чому так довго перебувала у тіні відомого чоловіка, чи готує дует із Дзідзьо і чи не ревнує коханого до співачки Олі Цибульської.

– Славо, чому саме зараз вирішили розпочати співочу кар'єру? Чому стільки часу залишалися у тіні відомого чоловіка?

– Я би сказала, що це продовження. Скоріше, це початок виходу на широку публіку. Скільки себе пам'ятаю, я завжди мріяла співати. Гралася в телеведучу, в акторку, і всюди, де могла - співала. Ще в дошкільному віці знайомі помітили, коли я заспівала на весіллі в родичів, що я гарно співаю і порадили батькам віддати мене до музичної школи. Це було в дошкільному віці. Так я почала навчатися в музичній школі імені Соломії Крушельницької у Львові. Потім було музичне училище, де ми і познайомилися з Михайлом, а вже після – Київський університет культури і мистецтв.

SLAVIA та Михайло Хома одружилися 20 листопада 2013 року / instagram.com/slavia_official

По закінченню ми з Михайлом повернулися до Львова і створили гурт "Друзі", у якому співали разом. Також створила вокальну студію "Слава", займалася з дітьми, писала їм пісні і готувала їх до всеукраїнських та міжнародних  вокальних конкурсів, в яких багато з них брали перші премії. Потім гурт "Друзі" перетворився на DZIDZIO і почав розвиватися у своєму напрямі.

Потім було музичне училище, де ми і познайомилися з Михайлом

Чому саме зараз вийшла з тіні чоловіка? Знаєте, в один момент я зрозуміла, що не можна зраджувати свої мрії. Я маю писати пісні і співати, тому що інакше не можу – без музики я не я.

– Як Михайло допомагав вам у роботі над кліпом? Чи давав якісь поради, настанови?

– Я не показувала Михайлові пісню, бо не знала, як він відреагує. У мене була мета – я хотіла потрапити на нацвідбір "Євробачення", тому записала пісню і відправила її. А потім сталося найцікавіше. Про це дізнався продюсер DZIDZIO – Анатолій Безух. Він поцікавився, чому я не розповідала, що подалася на відбір, і я увімкнула йому пісню. Він дуже гарно відреагував, пісня йому сподобалася, він сміявся з кожної фрази і сказав: "Гарна пісня, робимо! Я допоможу тобі зняти кліп!". Цю роботу я тримала в таємниці і не показувала. Але Михайло знайшов в Інтернеті закрите посилання, яке я відправляла на "Євробачення", послухав пісню. Але насправді після того я її дещо переробила, тому для нього це точно був сюрприз. Але в майбутньому я би хотіла, щоб Михайло зняв для мене кліп як режисер і показав мене такою, якою він мене бачить. І я думаю, що коли з’явиться час, нам вдасться реалізувати спільно цю ідею.

Я би хотіла, щоб Михайло зняв для мене кліп як режисер і показав мене такою, якою він мене бачить

– Чи не ображає вас, що Михайло записує пісні в дуеті з іншими артистками, а з вами ще жодної? Чи обговорювали у майбутньому ідею записати дует разом із чоловіком?

– Колись ми вже співали в дуеті за часів гурту "Друзі". Пригадую, я написала пісню і подарувала Михайлові на нашу річницю, вона називається "Мрія". Ми її записали, і вона увійшла до альбому гурту "Друзі". В Інтернеті є багато відео, де ми виконуємо пісні дуетом, але ми на той час навіть не вели жодних сторінок і не викладали відео з виступів на своїх особистих сторінках, хоча у нас було багато концертів по Україні і за кордоном. Тому пісні в дуеті з Михайлом це не є щось нове, це вже було. А в майбутньому чи ще запишемо, хто знає? Все може бути!

SLAVIA та Оля Цибульська товаришують давно / instagram.com/slavia_official

– До речі, а чи не ревнуєте ви Михайла до Олі Цибульської?

– Ні, не ревную. Взагалі Оля і Дзідзьо познайомилися на моїх очах, коли ми в юності всі разом їздили вокальними фестивалями. Потім вони з Михайлом втратили зв'язок, а ми з Олею продовжили спілкуватися в соцмережах. А щодо їхнього дуету, можна про це багато говорити, хвалити чи критикувати. А можна просто встати і зробити ліпше. Я обрала другий варіант, і мені моя робота подобається значно більше.

– Пісню "Я тобі не мамка" ви написали особисто. Там дуже промовисті слова. Що вас надихнуло на створення треку?

– Ми, жінки, часто за спинами своїх зайнятих чоловіків сидимо і чекаємо вдома, забуваємо про це себе і свої мрії. Коли все дістає, жінка розуміє, що має нарешті бути собою, говорити про те, що відчуває і не боятися проявляти свої емоції, розвивати свій талант, реалізувати себе. Так і народилася пісня!

Щодо їхнього дуету, можна про це багато говорити, хвалити чи критикувати. А можна просто встати,  і зробити ліпше

– У відео ви з'являєтеся у доволі пікантному образі, та ще й в оточенні безлічі чоловіків. А Михайло не ревнував? Не казав щось на кшталт: "Ти у цьому зніматися не будеш"?

– Я не розповідала йому ані концепції, ані суті кліпу, костюмів він теж не бачив. Тому заперечень з його боку бути просто не могло, він нічого не знав. Самій було цікаво, як він відреагує.

– До речі, якось особливо готувалися до знімань кліпу? Приміром, місяць сиділи на спеціальній дієті, ходили до спортивного тренера або відрощували волосся?

– Волосся у мене і так довге, тому відрощувати спеціально не довелося. А спорт я люблю і постійно займаюся в залі, стежу за собою. Щоправда на карантині всі спортзали були зачинені. Тому, якщо чесно, я на карантині навіть трішки набрала ваги. але подобаюся собі і така. Єдине, що я взагалі пізно лягаю спати, а перед зніманнями себе примушувала раніше лягати, щоб відіспатися і мати гарний вигляд, бо для жінки важливо мати гарний вигляд в кадрі.

– Чи траплялися якісь казуси під час знімань кліпу?

– В кінці кліпу з’являється, так би мовити, головний герой – птах павич. Було важко передбачити, як птах буде поводитись на знімальному майданчику. І за задумом я мала виривати йому пір'я. Чомусь я спочатку навіть повірила, що це доведеться робити справді.

Але пір'я, яке я "виривала" – це був реквізит, який чіпляли до павича, тому жоден птах під час знімань не постраждав. І в кадрі навіть не смикнувся, перший час можна було подумати, що він штучний.