Співачка Євгенія Власова потрапила до реанімації й бореться за своє життя

Співачка Євгенія Власова потрапила до реанімації й бореться за своє життя

Співачка Євгенія Власова потрапила до реанімації й бореться за своє життя

Фото: Євгенія Власова / Facebook

Артистці зробили чотири операції.

Українська співачка Євгенія Власова, яка після важкої операції вісім років тому, пов'язаної з онкологічною хворобою, надовго зникла з великої сцени, знову опинилася в лікарні. За останні 12 днів їй зробили чотири операції. Нині вона перебуває в реанімації.

Про це розповіла мама співачки Галина Поплавська, передає "Гордон".

Власова знову опинилася в лікарні через наслідки хірургічного втручання і хіміотерапії.

"Дочка зателефонувала мені минулого тижня, сказала, що сильно болить живіт, їй погано і вона викликала "швидку". Лікар сказав, це небезпечний стан і наполіг, щоб Женя поїхала до лікарні. Її погодилася прийняти клініка "Борис". Виявляється, після перенесеної операції у неї утворилися спайки і розвинулася непрохідність кишечника. Одразу впоратися з проблемою лікарі не змогли. За останні 12 днів донька перенесла чотири операції. Її врятував відомий хірург, академік Петро Фомін", - розповіла Поплавська.

Нині лікарі обережні в прогнозах. Щонайменше кілька наступних днів Власова залишатиметься в реанімації. Потім – курс реабілітації.

"Женя вже проситься в звичайну палату. Але вона не зовсім розуміє, що з нею відбувалося. Я ж не можу сказати, що вона була між життям і смертю і ще вчора лікарі не давали жодних обіцянок. А зараз вже говорять, що вона зробила крок до одужання", - сказала мама співачки.

Поплавська каже, що за лікування доньки вже заплатила майже 260 тис. грн. Кожен день перебування в клініці коштує 25-30 тис. грн, а кошти у сім'ї закінчилися.

"Спочатку я не хотіла публічно збирати для дочки гроші. Але розумію, що сама це все просто не витягну. Своїх ресурсів у нас не залишилося. Женя рік тому пішла зі сцени, щоб підлікуватися. Ніде не виступала. Вклала заощадження у власну фірму. Але та навіть не встигла почати роботу - Женя потрапила в клініку. Ми не готувалися до такого розвитку подій. Звичайно, є кілька друзів, які вже надали допомогу. Але рахунки треба оплачувати кожен день. Женю потрібно витягнути з цього стану, щоб вона жила", - сказала Поплавська.

Кошти для допомоги співачці Євгенії Власової можна перерахувати на картку "ПриватБанку" її мами Поплавської Галини Анатоліївни, номер карти: 4149 4391 0133 0367.

Євгенія Власова розповіла, чи планує повертатись на сцену

Євгенія Власова розповіла, чи планує повертатись на сцену

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація