Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Співачку Марину Хлєбнікову госпіталізували після трагічної смерті екс-чоловіка

У артистки сталася невротична реакція на пережитий стрес.

Російську співачку Марину Хлєбнікову екстрено госпіталізували після того, як вона знайшла у себе вдома тіло екс-чоловіка Антона Логвінова.

У артистки сталася невротична реакція на пережитий стрес. Як повідомляє МК, Марина забрала до себе колишнього коханого рік тому – після того, як він переніс інсульт.

Співачка та Антон попри розлучення залишилися гарними друзями, тож коли чоловіку знадобився догляд і підтримка, вона йому допомогла. Разом з Логвіновим до Хлєбнікової переїхала й його кицька, яка згодом померла.

"Антон буквально танув на очах, був у пригніченому настрої. А коли померла його кицька, так він взагалі став сам не свій", - розповіла правоохоронцям племінниця Марини.

30 вересня Хлєбнікова вирушила у справах і коли повернулася додому, знайшла обплутане проводами тіло Логвінова. У співачки стався шок. Вона спочатку спробувала зняти тіло екс-чоловіка і зробила це лише з декількох спроб. У вітальні на комп'ютері чоловік залишив послання Хлєбніковій. У листі Антон просив вибачення у своєї коханої. Разом з тим він припускав, що Марина кохає його не так сильно, як він її.

Через пережите у співачки почалася невротична реакція. Двічі за ніч до неї приїжджали медики швидкої допомоги. Після цього співачку госпіталізували. До неї не пускають родичів.

Марина Хлєбнікова - 52-річна естрадна співачка і акторка. Вона відома за такими піснями, як "Дожди", "Солнышко мое, вставай!", "Мой генерал" и "Чашка кофею".

Залиште свій коментар

Вибір редакції