Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Співак Ivan NAVI у новому кліпі влаштував перегони містом з Жінкою-кицькою

Співак Ivan NAVI у новому кліпі влаштував перегони містом з Жінкою-кицькою

Артист представив кліп на трек "Це Вона (Зірка)".

Співак Ivan NAVI, який прокоментував відхід Марії Яремчук зі сцени, представив нову відеороботу на композицію "Це Вона (Зірка)".

Режисером кліпу виконавця виступив Володимир Шурубура, з яким раніше Іван працював над відео "Такі молоді" і "Закохуюсь".

Шурубура занурив артиста в особливий світ – між реальністю і вигадкою. Герой Ivan NAVI живе у звичному для нього ритмі, у нього є кохана дівчина, друзі, з якими він на одній хвилі. Але в одну ніч він зустрічає на вулицях міста Жінку-кицьку, яка зникає від нього на швидкому байку.

Лише один погляд очі в очі перевертає його світ з ніг на голову. Герою доводиться обирати - йти звичним шляхом - бути разом з дівчиною, яку він кохає, чи піддатись спокусі і знайти загадкову Жінку-кицьку.

Відео "Це Вона (Зірка)" Ivan NAVI - не тільки про кохання, це ще й танцювальна історія. Хореографію для нього розробляв Олександр Путілов. Танці в кліпі повністю відображають внутрішню боротьбу героя. Кожен танцюрист - це оголена емоція, нерв. Вони разом створюють особливий ритм його світу, який після доленосної зустрічі вже ніколи не буде таким як раніше.

Нагадаємо, раніше співак Ivan NAVI повідомив, що йому подобаються "смачні" дівчата. Український Джастін Бібер, як називають Івана, заявив, що його серце вільне.

Вибір редакції