Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Співи Dan Balan українською та перемога Оксани Мухи: як минув фінал "Голосу країни-9"

Щойно на каналі "1+1" завершився суперфінал проекту.

21 квітня на каналі "1+1" відбувся суперфінал проекту "Голос країни-9".

Він складався з трьох етапів. У першому учасники виступали сольно, під час другого – вийшли на сцену разом зі своїми зірковими тренерами, у третьому – виконали ті пісні, з якими прийшли на "сліпі прослуховування" шоу.

Нагадаємо, що до фіналу пройшли Оксана Муха з команди Dan Balan, Андрій Хайат з команди Тіни Кароль, Карина Арсентьєва з команди Потапа та Вікторія Олійник з команди MONATIK.

Першою виступала Оксана Муха з піснею Володимира Івасюка, потім Вікторія Олійник заспівала попурі з хітів всіх тренерів – у Дана – Funny love, у Потапа – Digitalization, у Тіни – Show me your love. Потім всіх потужним виконанням хіта Софії Ротару здивувала Карина Арсентьєва. Закривав перший тур учасник команди Тіни Кароль Андрій Хайат. Він же виконав композицію "Весна" гурту "Воплі Відоплясова".

Після першого етапу до наступного потрапили Оксана Муха, Андрій Хайат та Карина Арсентьєва.

У другому турі конкурсанти співали дуетом зі своїми тренерами. Так, Карина Арсентьєва заспівала разом з Потапом трек Леді Гаги та Бредлі Купера Shallow і це вийшло дуже ніжно. Ну а Тіна Кароль зачарувала виконанням української пісні разом з Андрієм Хайтатом. За підсумками другого етапу до третього пройшли Оксана Муха та Карина Арсентьєва.

У третьому ж раунді суперфіналістки мали заспівати ті пісні, з якими прийшли на сліпі прослуховування "Голосу країни-9".У Карини Арсентьєвої це трек Вітні Г'юстон I will always love you, у Оксани Мухи – "Де ти тепер".

Врешті-решт, за результатами голосів глядачів беззаперечну перемогу на проекті, почесне звання "Голос країни" і трикімнатну квартиру у Києві отримала Оксана Муха зі Львова, яку на проекті прозвали реінкарнацією Квітки Цісик.

Залиште свій коментар

Вибір редакції