Співзасновник премії YUNA змусив лідера O.Torvald Галича написати розписку

Співзасновник премії YUNA змусив лідера O.Torvald Галича написати розписку

Павло Шилько вирішив перестрахуватися на випадок, якщо артист захоче щось утнути на сцені.

26 лютого у палаці "Україна" відбудеться щорічна, сьома за рахунком, церемонія нагородження премії YUNA 2018 "Найкращі в музиці".

На цю подію у світі української музики чекають з особливим трепетом, адже YUNA нагороджує артистів, музикантів, відзначаючи їхні успіхи на всю країну.

Продюсер премії YUNA Павло Шилько зізнався, що цього разу перед виступом візьме розписку з фронтмена гурту O.Torvald Жені Галича. Зокрема, Шилько пригадав інцидент, коли Галич просто на сцені розбив свою гітару декілька років тому.

"Цього разу я змушений просити у Жені розписку. Щоб не вийшло, як два роки тому, коли він, нікого не попередивши, розбив свою гітару під час виступу. У той момент я почув багато нових слів від режисера прямого ефіру (сміється – прим.ред). Оскільки премія відбувалася без будь-яких заминок, ми не могли собі дозволити затримати наступний номер, щоб встигнути прибрати всі уламки. Але публіка була в захваті, і це головне", - прокоментував Шилько.

YUNA 2016 концерт 8: фото у гарній якості _4
vklybe.tv
Євген Галич на YUNA 2016

YUNA 2016 концерт 8: фото у гарній якості _5
vklybe.tv
Євген Галич на YUNA 2016

Зауважимо, що за шість років премії YUNA вже з'явилися переможці-рекордсмени. Так, абсолютним рекордсменом стала Джамала. Співачка зібрала цілих сім статуеток. На одну менше отримав Святослав Вакарчук із групою "Океан Ельзи". Друге місце з ним розділила група The Hardkiss.

П'ять статуеток взяв гурт "Бумбокс", який має всі шанси виграти і цього року. Гурт "Скрябін" і Кузьму нагородили чотирма статуетками, така ж кількість і в Івана Дорна.

Нагадаємо, що головним спеціальним зірковим гостем YUNA 2018 буде бельгійський музикант, гітарист-віртуоз Франсіс Гойя.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів