Ембер Герд пригадала, як розповіла батькам про свою бісексуальність

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Акторка поділилася спогадами під час свого виступу на фестивалі South By Southwest.

Голлівудська акторка Ембер Герд, яка нещодавно розповіла про роздвоєння особистості екс-чоловіка Джонні Деппа, наразі приголомшила черговим зізнанням.

32-річна акторка у минулому була абсолютно відверта щодо своєї бісексуальності, але наразі під час свого виступу на фестивалі South By Southwest вона пригадала, що в юності їй довелося пройти через нерозуміння і відчуження найближчих людей. Її релігійні батьки довгий час не могли змиритися з її орієнтації, повідомляє видання DailyMail.

"Я народилася в Остіні, штату Техас. Мій батько - справжній техасець, хороша людина з Півдня, і я виросла в релігійній сім'ї. Будучи відкритою лесбійкою, атеїстом і вегетаріанкою, я розповіла батькам про свої стосунки, про те, що закохана в жінку - і на початку були тільки сльози. Вони не могли цього зрозуміти, тому що моє визнання потрапило в їх двійкову систему сприйняття - де все або добре, або погано", - пригадала зірка "Аквамена".

Акторка зауважила, що тільки згодом батьки змирилися з її орієнтацією. Вона зазначила, що їхня поведінка стала змінюватися.

2010 року Герд була відзначена нагородою фестивалю Dallas International Film Festival, який вважається толерантним до секс-меншин.

"І ось я отримую цю ЛГБТ-нагороду, а мої батьки сидять в першому ряду. Так що принципи можуть змінитися", - оптимістично заявила Герд.

Нагадаємо, нещодавно колишній чоловік Ембер Герд Джонні Депп заявив, що вона зраджувала йому з Ілоном Маском.

Залиште свій коментар

Вибір редакції