Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Сподіваюся, це його призначення": Могилевська про президенство Зеленського

Артистка та очільник країни мають добрі стосунки.

Співачку Наталію Могилевську, яка приголомшила розповіддю про складний період свого життя, та президента Володимира Зеленського пов'язують давні дружні стосунки, йдеться у "Світському житті".

Могилевська не з чуток знає, що коли артист йде у політику, то у нього можуть початися певні проблеми. Однак стосовно Зеленського співачка висловила сподівання, що йому все вдасться на цьому відповідальному пості.

Наталья Могилевская и Владимир Зеленский

"Будда також співав. Священна людина і майстер для половини світу був співаком, Рейган був актором. Це просто про призначення. Якщо твоє призначення співати, то ти так і будеш співати до кінця життя. А можливо спів для тебе був лише сходинкою, для того щоб піти далі. Тому, мені б дуже хотілося вірити в те, що для Зеленського це був просто такий шанс стати президентом. Кіно і "95 квартал". Але більш серйозні справи, я сподіваюся, він зробить в ролі президента і це його призначення", - прокоментувала Могилевська.

ВідеоНаталія Могилевська вперше оголилася на фото

Не так давно Наталія Могилевська відпочивала в Єгипті та виклала компрометуючу оголену світлину, яка наробила галасу. Хоча інші співачки викладають ще більш провокативні фотографії, саме ця світлина привернула увагу багатьох, адже Наталія ще ніколи такого не робила. Чи запропонували співачці після цього зйомку для чоловічого глянцевого журналу – дивіться в сюжеті.

Наталія Могилевська вперше оголилася на фото

Нагадаємо, що раніше Наталія Могилевська показала архівне фото із Зеленським з вусиками. Артистів доволі складно впізнати на світлині, зробленій більше 10 років тому.

Залиште свій коментар

Вибір редакції