Спокуслива LOBODA показала фігуру в купальнику на сторінках глянцю

Спокуслива LOBODA показала фігуру в купальнику на сторінках глянцю

Фото: Караван историй

Артистка знялася у фотосесії для видання "Караван історій".

Співачка Світлана Лобода, яка викликала захоплення фанатів своєю дитячою фотографією, знялася в новій фотосесії.

Так, артистка прикрасила березневу обкладинку журналу "Караван історій". На чорно-білих фото Лобода постає в спокусливому образі. Співачка позувала фотографам в купальнику, а також шубі і джинсах.

В інтерв'ю глянцю Лобода розповіла про те, як почала займатися музикою

"У дитинстві я, звичайно, не була настільки натхненною. Музика – це важка праця, часом приходила додому з синцями на спині, тому що педагог показував просто на мені, як треба правильно натискати на клавіші. А він був дуже суворим викладачем, і вперто ставив мені руку, так сильно і старанно, що на спині залишалися сліди", - поділилася Лобода.

Фото: Караван историй

Фото: Караван историй

Також артистка згадала, де проводила літні канікули в дитинстві і як не любила козяче молоко

"Практично все своє дитинство - і літо, і осінь - я проводила в селі Лукашівка Черкаської області. Скільки себе пам'ятаю, мене змушували пити козяче молоко, адже це найкраще, що може бути для жіночого здоров'я. Звичайно, я його не любила, тому перед кожним сніданком, обідом і вечерею з сумом дивилася на свою склянку і чекала, коли дідусь відвернеться. Щойно це відбувалося, все молоко вирушало в годівницю курці, яка жила у нас в будинку. Тільки пізніше, коли з яйцями почалися проблеми, дідусь з'ясував, що це його шкідлива правнучка займалася ось такими капостями", - розповіла співачка.

Фото: Караван историй

Фото: Караван историй

Нагадаємо, LOBODA переспівала пісню "Текила-любовь" Меладзе. Артистка включила композицію в свій репертуар.

Повʼязані теми:

Наступна публікація