Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Спокусливі танці з трояндою у роті: зваблива Мішель Андраде випустила пристрасне лірик-відео

Підопічна Потапа представила трек Musica.

Підопічна Потапа, співачка Мішель Андраде, яка у грудні випустила романтичне лірик-відео про зиму, продовжує представляти нові треки у тому ж форматі.

Так, сьогодні, у День всіх закоханих, побачило світ лірик-відео Мішель на композицію Musica. У новій пісні артистка відверто розповідає про свою історію кохання:

"Вона ностальгічна, створювалася в сльозах і кожне слово мною відчуте. Буває неможливо пояснити свої переживання простою мовою, легше розповісти про них в пісні. У моєму житті був момент, коли не хотілося просити допомоги у друзів і близьких. Тоді мене врятувала музика. Я просто зробила музику гучніше і танцювала...", - прокоментувала Андраде.

Відео Мішель Андраде_2

Співачка додала треку фірмове латиноамериканське звучання - в ньому чуттєвий вокал переплітається з запальними ритмами регеnтону. Автором слів і музики став Олексій Потапенко.

Лірик-відео Андраде сміливо можна сприйняти за повноцінний кліп.

У ньому 21-річна виконавиця постає на фоні великих пальмових гілок. Мішель одягнена у спокусливий корсет та картату сорочку. Андраде пристрасно танцює, доповнивши свій образ трояндою.

Кліп Мішель Андраде_1

Кліп Мішель Андраде_2

Нагадаємо, спокуслива Мішель Андраде похизувалася фігурою у бікіні. Співачка відпочила у рідній Болівії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції