Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Справу зроблено: Депп та Херд врегулювали судову тяганину із власним розлученням

Ембер збагатиться компенсацією від екс-чоловіка.

Починаючи із травня розлучення голлівудського подружжя Джонні Депп та Ембер Херд  було чи не найбільш обговорюваною темою західного шоу-бізу.

Процес чимраз більше обростав новими подробицями: Ембер звинувачувала чоловіка у побиттях, на його захист ставали екс-кохані актора. Навіть зявилося в Інтернеті моторошне відео, на котрому головний кінематографічний пірат трощить кухню.

Не менше вразили фанів світлини із відрізаним пальцем Джонні.

Тим не менше, гостросюжетний судовий процес екс-закоханих – завершився.

Так, Ембер Херд відкликала у суді своє клопотання про домашнє насильство без права повторного звернення до служителей Феміди із цим питанням, пише TMZ.

Паралельна справа зірок із розлученням також була закрита. Видання пише, що Джонні погодився виплатити колишній дружині сім мільйонів доларів компенсації.

Актори зробили спільну заяву наступного змісту:

"Наші стосунки були дуже бурхливі останнім часом, іноді жорстокими, але завжди були повязані із любов'ю. Жодна зі сторін не робила помилкових тверджень заради фінансової вигоди".

Попри гучний процес розлучення у заяві також йдеться про те, що Ембер бажає Джонні лише найкращого у майбутньому. Вона жертвуватиме на благодійність із отриманих внаслідок розлучення коштів".

Щоправда, відсоток таких дотацій не розголошується.

Нагадаємо, Херд протягом кількох годин під присягою доводила факт її побиття Деппом.

Залиште свій коментар

Вибір редакції