Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Справжній "Вовк з Волл-стріт" подав позов до суду на творців фільму

Джордан Белфорт вимагає чималеньку суму.

Американський оратор-мотиватор Джордан Белфорт, якого зіграв Ді Капріо у стрічці "Вовк з Волл-стріт", подав позов до суду на творців фільму.

Як пише BBC, колишній брокер вимагає у компанії Red Granite Pictures 300 мільйонів доларів. А все через те, що генеральний директор картини пов’язаний із шахрайством. Адже у липні продюсера Ризу Азіза, який є пасинком колишнього прем'єр-міністра Малайзії, дійсно затримали у справі про відмивання грошей.

Джордан Белфорт
Getty Images

Бізнесмен стверджує, що Red Granite Pictures його обманула під час продажу прав на екранізацію своєї автобіографії. Його юристи зауважили, що якби Джордан знав про махінації малайзійців, то ніколи б не погодився на продаж прав.

Втім, у відповідь адвокат Меттью Шварц, який представляє студію, заявив, що "позов Джордана Белфорт - це відчайдушна і надзвичайно іронічна спроба вийти з угоди, яка вперше в його житті зробила його багатим і знаменитим законним способом".

Зауважимо, фільм "Вовк з Волл-стріт" – біографічна драма режисера Мартіна Скорсезе, яка вийшла в світ 2013 року. Екранізація зібрала в прокаті 392 мільйони доларів.

Нагадаємо, днями барабанник Аerosmith подав до суду на гурт.

Залиште свій коментар

Вибір редакції