Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Стала відома дата прем’єри четвертого сезону дитячого вокального проекту "Голос.Діти"

Тренерами шоу стали вітчизняні зірки.

Уже скоро, п`ятого листопада, о 21.00 на телеканалі "1+1" відбудеться прем’єра нового четвертого сезону найбільш очікуваного вокального проекту країни "Голос.Діти", зірковими тренерами якого стали Наталя Могилевська, MONATIK і солісти гурту "Время и Стекло" Надя Дорофєєва та Позитив, ведучими – Юрій Горбунов та Катерина Осадча.

Після вибухового фіналу та запеклої боротьби зірок українського шоу-бізнесу на проекті "Танці з зірками" глядачі телеканалу "1+1" зможуть насолоджуватись неймовірним вокалом талановитих дітей та їх щирими емоціями у проекті "Голос. Діти-4".

"Голос.Діти-4"_2
прес-служба каналу "1+1"

"Голос.Діти-4"_7
прес-служба каналу "1+1"

Тим часом, напередодні прем’єри нового сезону тренери "Голосу. Діти" зізнались, які голоси будуть шукати цієї осені.

 "Я своїм прикладом показую, що у будь-якій ситуації можна знайти сили і почати все спочатку, повірити у себе та зробити щось таке, чого від тебе ніхто не очікує. Саме цього я хочу навчити дітей. Ця малеча може перевернути все догори дриґом. А я зроблю все, щоб разом з ними ми змінювались на краще та пізнавали нове. Я шукаю дітей з надможливостями: неперевершену малечу, яка змінить майбутнє нашої країни", - сказала українська співачка Наталя Могилевська.

"Голос.Діти-4"_6
прес-служба каналу "1+1"

Для улюбленця публіки та популярного українського співака MONATIK участь у проекті стане вже другим роком поспіль у "Голосі. Діти":

"Цього разу я шукаю особливі голоси, які можна виділити серед мільйонів - це головний фактор, на якому будуть сфокусовані мої вуха. Я буду запрошувати чарівних дітей з магічним голосом у подорож під назвою "Голос. Діти", -  з упевненістю поділився співак.

"Голос.Діти-4"_4
прес-служба каналу "1+1"

"Голос.Діти-4"_5
прес-служба каналу "1+1"

В свою чергу, солісти гурту "Время и Стекло" Надя Дорофєєва та Позитив зізнались, що у своєму дебютному сезоні також налаштовані тільки на перемогу.

"Наша майбутня команда – це експериментатори, які не бояться робити щось нове та незвичайне", - сказав Позитив.

Цікаво, що спеціально для солістів гурту "Время и Стекло" було розроблене подвійне червоне крісло з однією червоною кнопкою:

"Спочатку ми подумали, що подвійне крісло – позитивний момент, адже ми разом співаємо в одному гурті майже сім років і вже відчуваємо одне одного. Але бували моменти, коли я хотіла натиснути на кнопку, а Позитив всім виглядом показував, що треба трохи зачекати, і навпаки", - зізналась Надя Дорофєєва.

"Голос.Діти-4"_1
прес-служба каналу "1+1"

"Чесно кажучи, інколи мені хотілось розпиляти крісло навпіл, тому що наші з Надею погляди не завжди збігалися. Але й часто були випадки, коли ми дивились у вічі одне одному та одразу розуміли, що це точно «так», навіть не переговорювалися", - додав Позитив.

Зазначимо, що "сліпі прослуховування" - найбільш непередбачуваний і одночасно емоційний етап проекту, під час якого легендарні тренери, сидячи в червоних кріслах спиною до сцени, оцінюють винятково голос кожного учасника. Натиснувши кнопку, тренер розвертає своє крісло до вокаліста, тим самим запрошуючи стати учасником своєї команди.

Дивіться четвертий сезон проекту "Голос.Діти" щонеділі на телеканалі  "1+1" о 21.00. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції