Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Стала відома дата прем’єри найочікуванішої комедії "Великі Вуйки"

Серіал розпочнеться вже від 14 жовтня о 21:45 на "1+1".

Вже 14 жовтня о 21:45 на телеканалі "1+1" відбудеться довгоочікувана прем’єра 16-серійного комедійного серіалу "Великі Вуйки", знімання якого завершилися два місяці тому.

Оскільки, у стрічці розповідається про пригоди гуцулів із "Останнього москаля" у Києві, то окрім вже відомих глядачу героїв, у серіалі з'явиться багато українських зірок у найнесподіваніших образах. Так, глядачі побачать Надію Мейхер, Катерину Осадчу, Руслана Сенічкіна, Дмитра Коляденка, Євгена Кота, Фагота та Фоззі із гурту ТНМК, Катерину Кухар, Ігоря Ласточкіна та Михайла Поплавського.

Великі вуйки_3
прес-служба каналу "1+1"

Так, Надія Мейхер зіграє нове кохання Івана Петрука, Катерина Кухар - ворожку, а Михайло Поплавський - поважного міністра інфраструктури.

Зауважимо, що "Великі Вуйки" - це спіноф найрейтинговішої 2-сезоної комедії "Останній москаль". У новому серіалі гуцули із села Великі Вуйки - Іван (Юрій Горбунов), Штефко (Назар Задніпровський), Бодя (Володимир Ніколаєнко) та Василь Микитюк (Володимир Горянський) потрапляють у столицю та відкривають для себе особливості життя найбільшого українського мегаполісу.

Великі вуйки_2
прес-служба каналу "1+1"

За сюжетом комедії, делегація вуйок приїде до Києва, щоб потрапити на зустріч до міністра інфраструктури та домогтися будівництва дороги у рідне село. А слідом за чоловіками вирушать до Києва і жіночі персонажі – дружина Боді Марійка (Наталія Корецька) та закохана у Штефка продавчиня Ірка (Лілія Ребрик).

Київ приготує для героїв неймовірні пригоди та випробування - вуйки розважаться на масових фестивалях, відкриють для себе модні молодіжні місця, заблукають у центрі та застрягнуть у заторі.

Великі вуйки_4
прес-служба каналу "1+1"

Серіал знімали влітку у Києві молоді українські режисери - Мітя Шмурак та Дмитро Маніфест. Знімання відбувались у самому серці столиці: на Андріївському узвозі, Річковому вокзалі, Хрещатику, Майдані Незалежності та Київському вокзалі.

Продюсерами проекту виступили: Олена Єремєєва, Дарина Жукова та Христина Шкабар. Креативні продюсери – Юрій Горбунов, Юлія Смичкова, виконавчий продюсер – Артем Стеценко, головний автор – Микола Куцик, сценаристи – Ярослав Стень, Богдан Гациляк і Олексій Приходько. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції