Стали відомі подробиці госпіталізації відомої співачки Демі Ловато

Дата публікації
Перегляди
5873
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Стали відомі подробиці госпіталізації відомої співачки Демі Ловато

Фото: Reuters

Представник виконавиці спростував чутки про те, що у неї було передозування героїном.

Представник американської співачки Демі Ловато, яка вчора була госпіталізована після передозування наркотиками, прокоментував інцидент.

За його словами, наразі Демі отямилася і перебуває разом з родиною. Також у Ловато наголосили, що вона не вживала героїн, як писали раніше у ЗМІ.

"Демі отямилася і зараз перебуває зі своєю сім'єю, яка висловлює подяку всім за надану підтримку, любов і молитви. Деяка інформація, яка з'являється в ЗМІ, хибна, тому її рідні просять не втручатися в їхнє особисте життя і не спекулювати на цій темі. Здоров'я Демі і її відновлення - це зараз найголовніше", - сказав представник співачки, пишеTMZ.

Демі Ловато знепритомніла вчора вранці у своєму будинку у Голлівуді. Разом з артисткою перебували декілька її друзів. Один з них дав зірці налоксон - ліки, які використовують як антидот у випадку передозування наркотиками.

"Один з її друзів завжди став носити з собою налоксон відтоді, як вона знову стала вживати наркотики. Вони всю ніч веселилися у неї вдома. На щастя, ліки подіяли", - розповів інсайдер.

Джерело додало, що коли Демі отямилася у лікарні, вона відмовилася називати медикам наркотик, який вживала. Також поліція не виявила у будинку Ловато заборонених речовин.

Зауважимо, що Демі Ловато вже тривалий час бореться з наркозалежністю. Останні шість років артистка трималася. Однак у червні зізналася, що знову стала вживати наркотики.

Наступна публікація