Стали відомі подробиці ув'язнення засудженого на 8 років Михайла Єфремова

Стали відомі подробиці ув'язнення засудженого на 8 років Михайла Єфремова

Актор перебуває в одному із московських СІЗО.

Наразі стало відомо про умови утримання російського актора Михайло Єфремов у СІЗО, в якому він відбуває встановлений йому термін.

Так, артист впродовж 10 діб перебуватиме на карантині у СІЗО №5 "Водник". Пізніше винуватцю смертельної ДТП підберуть камеру і сусідів з урахуванням психологічної сумісності.

За словами представника ГНК Москви, претензій щодо умов утримання у Михайла немає.

Претензій до умов утримання не має. У нього два приємних сусіди, обидва Сергії. У камері є телевізор, електрочайник і чай
заявив член наглядової комісії.

Сам актор розповів, що в СІЗО його доправили о 16-й годині, де виміряли йому тиск і зробили електрокардіограму. Після цього актор поспілкувався з психологом і керівником слідчого ізолятора, а також ознайомився з правилами внутрішнього розпорядку.

Як повідомляє видання kp.ru, на вигляд Єфремов мав спокійний вигляд, повечеряв вареним оселедцем з пюре, що назвав нормальним харчуванням.

Нагадаємо, Михайла Єфремова було визнано винним у справі про смертельну ДТП, що сталося в центрі Москви 8 червня і в результаті якого загинув чоловік.

Актор майже одразу визнав свою провину і навіть одразу хотів потрапити у СІЗО. У відеозверненні до близьких загиблого актор сказав, що у всьому зізнається та не стане використовувати зв'язки, аби "відмазатись від в'язниці". 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів