Сталлоне – підтяжку обличчя, Суровцев – вуха: зіркові чоловіки, які зробили пластичні операції

Сталлоне – підтяжку обличчя, Суровцев – вуха: зіркові чоловіки, які зробили пластичні операції

Хтось позбувся недоліків, а хтось аж надто перестарався до невпізнаваності.

За статистикою, до пластичної хірургії більше вдаються жінки, ніж чоловіки.

Втім, багатьом знаменитим представникам сильної половини людства також хочеться завжди мати молодий і гарний вигляд. От лишень хтось із зірок зміг позбутися недоліків, а хтось аж надто перестарався до невпізнаваності.

Редакція сайту ТСН.ua підготувала добірку про відомих чоловіків, які зробили пластичні операції.

Олексій Суровцев

Український актор та стриптизер Олексій Суровцев у юнацтві зробив отопластику. Так, учасникові "Танців з зірками" не подобалося те, що він був капловухим, тому він вирішив змінити свою зовнішність. Артист відкорегував свої вуха, зменшивши їх.

Олексій Суровцев / Фото: instagram.com/surovtsev.alexei

Двейн "Скеля" Джонсон 

Про м'язисте тіло "Скелі" мріють мільйони чоловіків, зокрема, тих, хто займається бодібілдингом. Втім, тут не обійшлося без пластики. Як зізнався актор та рестлер 2005 року, він вдався до операції, аби позбутися гінекомастії — патології, пов’язаної зі збільшенням грудних залоз.

Двейн Джонсон / Фото: instagram.com/therock

Також зірка переніс чимало операцій через травми. Зокрема, через відірваний від таза квадрицепс, відірваний великий привідний м'яз, потрійну грижу, розрив ахіллового сухожилля, реконструкцію плеча. У списку знаменитості також чотири операції на коліні.

Джош Гатчерсон

Американський актор та продюсер Джош Гатчерсон вдався до ринопластики 9 років тому, коли йому було 19. Знаменитість, найбільш відомий за роллю Піта Мелларка в "Голодних іграх", виправив зламаний ніс.

Джош Гатчерсон / Фото: Associated Press

Попри те, що зміни майже непомітні, Джош зізнався в операції у своєму Twitter.

Оззі Осборн

2005-го Оззі зізнався, що робив ринопластику та підтяжку обличчя. Артист поділився, що "нове" обличчя додало йому впевненості у собі.

Оззі Осборн (2000, 2007, 2020) / Фото: Associated Press

Міккі Рурк

А от зірка  стрічки "Дев'ять з половиною тижнів" Міккі Рурк спотворив себе пластикою. Актор із красивого та сексуального чоловіка перетворився на пародію на самого себе.

Міккі Рурк / Фото: Associated Press

До слова, знаменитості довелося лягти під ніж хірурга після травм, оскільки він був боксером. Зараз Міккі зовсім не схожий на себе молодого.

Фото: instagram.com/mickey_rourke_

Рей Ліотта

Американський актор Рей Ліотта, як і Рурк, настільки часто вдавався до пластики, що тепер його обличчя здається нерухомим.

Рей Ліотта (2007, 2021) / Фото: Associated Press

Майкл Дуглас

Як не дивно, але актор Майкл Дуглас також звертався до пластичних хірургів. Актор робив підтяжку обличчя перед весіллям з Кетрін Зетою-Джонс, молодшою за нього на 25 років.

Майкл Дуглас / Фото: Associated Press

Заради коханої зірка прагне мати молодший вигляд і досі. Навіть зараз, у 77 років, він у гарній формі. Подейкують, що Дуглас робив підтяжку ще декілька разів.

Майкл Дуглас та Кетрін Зета-Джонс / Фото: Associated Press

Сильвестр Сталлоне

Легендарний актор, зірка "Рембо" Сильвестр Сталлоне ще у 90-х зробив підтяжку обличчя. Знаменитість виправив асиметрію, яка з'явилася у нього внаслідок пологової травми та через яку постраждали лицьові нерви.

Сильвестр Сталлоне (1979, 2004, 2014) / Фото: Associated Press

Зауважимо, не так давно український блогер, наречений співачки Анни Трінчер – Олександр Волошин – здивував прихильників, збільшивши губи.

Олександр Волошин / Фото: instagram.com/voloshyn_xx

Як пояснив зірка Мережі згодом, він це зробив тому, що програв спір.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація