Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Стало відомо, чому зірка "Району Мелроуз" Гізер Локлір побила бойфренда і поліцейських

Акторка запевняє, що коханий намагався її задушити.

У Мережі з’явилися подробиці гучного затримання зірки серіалу "Район Мелроуз" Гізер Локлір наприкінці лютого через побиття бойфренда Кріса Хейссера.

Згідно з документами, які підготувала старший заступник шерифа округу Вентура Кейт Холл, поведінка Локлір була нічим іншим як захистом від коханого, який нібито намагався її задушити.

"Локлір заявила, що її життя було під загрозою. Вона боялася, що він уб'є її. За словами Локлір, бойфренд душив її досить тривалий час, вона практично знепритомніла", - йдеться у документах, передає People.

Своєю чергою коханий знаменитості наголошує, що і пальцем її не торкнувся. Тим часом на тілі Кріса поліцейські, які приїхали за викликом, побачили кров з носа, а на грудях – сліди від ударів.

Хізер Локлір з бойфрендом

"Хейссер сказав тоді, що Локлір напала на нього в спальні, він намагався захищатися. Вона била його кулаками і кусала. Це безумство, за словами Хейссера, тривало близько 20-30 хвилин", - написала в своєму звіті Холл.

Заступник шерифа додала, що після приїзду поліцейських "войовничий настрій Локлір" не зник. Акторка почала бити правоохоронців, а потім спробувала закритися від них у спальні. Артистка била шерифа ногою по гомілці і кричала: "Забирайся з мого дому!".

Врешті, поліцейським таки вдалося заарештувати Локлір, хоча вона продовжувала чинити опір.

"Ти заслуговуєш того, щоб твої діти померли! І коли це станеться, згадай про мене", - вигукувала акторка шерифу, яка надягала на неї наручники.

Зауважимо, що Локлір вже довгий час бореться із алкогольною та наркотичною залежністю. Вперше Гізер потрапляла до лікарні 2008 року після невдалої спроби самогубства. Після цього вона ще декілька разів проходила реабілітацію, а 2012-го була екстрено госпіталізована. Локлір знайшли непритомною після того, як вона одночасно прийняла ліки, які відпускаються за рецептом, і алкоголь.

Залиште свій коментар

Вибір редакції