Стало відомо, чому зірку "Район Мелроуз" Локлір закрили у психіатричній лікарні

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Акторка розмовляла дивними голосами і перестала митися, бо була впевнена, що покоївка підливає отруту в її мило.

Близькі зірки серіалу "Район Мелроуз" Гізер Локлір, яка днями потрапила до психіатричної лікарні, побоюються, що вона серйозно хвора.

Як з'ясувалося, причиною рішення про примусову госпіталізацію, ухваленого адвокатом та психотерапевтом 57-річної акторки, стала її неадекватна поведінка. 

Джерела видання InTouch повідомляють, що Гізер погрожувала самогубством та розмовляла різними дивними голосами. А тим часом у її оселі назбирався вже цілий склад речей, пише The Daily Mail.

"Коробки і вішаки з новим одягом, взуттям, неношеними та нерозпакованими речами на сотні тисяч доларів. Усі з бирками", - розказав інсайдер.

Гізер Локлір потрапила до психіатричної лікарні Гізер Локлір потрапила до психіатричної лікарні

Іще одним тривожним симптомом стало те, що Локлір практично перестала митися, бо вважала, що покоївка підливає отруту в її мило та шампунь. Зірка "Династії" та "Району Мелроуз" несамовито терла себе антисептичними серветками.

"Вона вважає, що багато років тому їй під шкіру, особливо на обличчя, потрапив клей", - додав співрозмовник видання.

Окрім накопичення речей, Локлір перестала відчувати міру й у купівлі їжі, наприклад, замовила одразу 25 хотдогів. Також вона неодноразово виявляла агресію до свого бойфренда Кріса та навіть кривдила свого маленького собачку.

"Друзі вважають, що в неї психічне захворювання. Вона погрожує самогубством, але більше підстав тривожитися, що вона уб'є когось іншого. Якщо Гізер не кине пити, вона помре", - зазначило джерело.

Як повідомлялося раніше, наразі акторку помістили у лікарню на два тижні. Для переведення її до іншого закладу на лікування потрібна її згода, але Локлір її не дає і відмовляється від лікування.

Нагадаємо, нещодавно Гізер Локлір додали три нові обвинувачення у побитті поліцейського та перешкоджанні затриманню, які з’явилися після її арешту.

Залиште свій коментар

Вибір редакції