Стало відомо, хто став ініціатором розставання Ірини Шейк та Бредлі Купера - ЗМІ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За словами інсайдера, модель не отримала того, чого хотіла.

Новина про розставання однієї з найкрасивіших пар Голлівуду Ірини Шейк та Бредлі Купера стала неабияким шоком для їхніх шанувальників.

Проте досі було невідомо, що стало причиною розриву. Подейкували навіть, що на стосунки пари вплинула і Леді Гага, з якою Купер зіграв у фільмі "Народження зірки".

Як повідомив інсайдер виданню Entertainment Tonight, ініціатором розставання стала все ж таки Ірина, але не через співачку, а через те, що втомилася чекати на будь-які поліпшення у стосунках з чоловіком.

"Ірина щиро покладала великі надії на їхнє спільне майбутнє і відчувала, що, як тільки дитина народиться, вони знайдуть час одружитися, але цього так і не сталося. Вона чекала більшого від Бредлі в усіх сенсах. Але вона була нещасна, тому що він занадто багато часу приділяв роботі", - заявив один з інсайдерів видання.

Ірина шейк та Бредлі Купер
Associated Press

Також, за словами інсайдера, труднощі і непорозуміння виникли у стосунках зірок Шейк і Купера вже давно.

"Нещодавно Ірина вирішила, що цього достатньо. Вона не відчуває, що отримує той рівень підтримки, і нескінченні розбіжності зробили їхнє життя нестерпним. Вони дуже різні люди, і як тільки вони зрозуміли, що разом їх тримає лише дочка Леа, стало ясно, що краще розійтися", - йдеться у виданні.

Ірина Шейк та Бредлі Купер_1
Getty Images

Нагадаємо, про проблеми в родині Ірини Шейк та Бредлі Купера заговорили на початку місяця, але фанати пари сподівалися, що це тільки чутки, оскільки не так давно пару заскочили разом під час прогулянки з дочкою.

Залиште свій коментар

Вибір редакції