Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Стало відомо, хто з героїв "Останнього москаля" з’явиться у його спін-оффі

Юрій Горбунов у "Великих вуйках" поєднуватиме дві посади – актора та креативного продюсера.

Наразі тривають знімання українськомовної комедії "Великі Вуйки", яка є своєрідним продовження культового серіалу "Останній москаль".

У фільмі дехто з улюблених та нові герої опиняться в нових обставинах. За сюжетом, ініціативна група жителів Великих Вуйок вирушить до Києва, аби домогтися будівництва дороги до свого села. Так, стало відомо,  хто саме з героїв "Останнього москаля" з’явиться у новому серіалі. Делегацію очолить сільський Голова, роль якого грає Володимир Горянський. Разом із ним підкорювати Київ вирушить Іван Петрук (Юрій Горбунов), його кум Бодьо (Володимир Ніколаєнко) та "сільський Остап Бендер" Штефко (Назар Задніпровський).

Великі Вуйки_1
прес-служба каналу "1+1"

Ці чотири гуцульські мушкетери зроблять усе, аби повернутися додому із перемогою, але навіть не підозрюють, які пригоди чекають їх у великому місті. Аби вберегти їх від спокус, а заодно й трохи розважитися, разом із вуйками до столиці вирішує їхати і дружина Бодьо – Марія, яку грає Наталія Корецька, а також наречена Штефка – продавчиня магазину Ірка у виконанні Лілії Ребрик.

Великі Вуйки_2
прес-служба каналу "1+1"

Нагадаємо, за сюжетом 16-серійної комедії, вперше за всю історію села до населеного пункту хочуть прокласти дорогу. Але корумпований чиновник з області віддає право на будівництво дороги до сусідніх Малих Вуйок. Побоюючись відтоку молодих кадрів, а з часом і вимирання села, Голова збирає ініціативну групу та їде до Києва вирішувати питання дороги безпосередньо. Ризиковані фінансові авантюри, талант-шоу та навіть підпільні бої без правил – вуйки відкриють для себе невідомий світ великого міста, підкорять столицю України та підуть на все заради досягнення мети. Хто зіграє нових персонажів, з якими вуйки зустрінуться у столиці, стане відомо незабаром.

Великі Вуйки_3
прес-служба каналу "1+1"

Виробництвом проекту займається "1+1 Продакшн". Продюсери проекту – Олена Єремєєва, Дарина Жукова, Христина Шкабар, креативні продюсери – Юрій Горбунов, Юлія Смичкова, виконавчий продюсер – Артем Стеценко, головний автор – Микола Куцик, сценаристи – Ярослав Стень, Богдан Гациляк, Олексій Приходько. Режисером-постановником нової комедії став Мітя Шмурак, оператор-постановник – Дмитро Маніфест. Художником-постановником виступив Андрій Бур'яненко, художник по гриму та костюмах – Олександра Козель-Потатуева.

Великі Вуйки_5
прес-служба каналу "1+1"

Прем’єра комедійного серіалу "Великі Вуйки" відбудеться вже цього року на каналі "1+1".

Залиште свій коментар

Вибір редакції