Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Стало відомо, хто замінить Володимира Зеленського у проектах студії "Квартал 95"

Перший виступ колективу без свого лідера відбудеться вже за тиждень у Туреччині.

Після перемоги на виборах президента України лідер студії "Квартал 95" Володимир Зеленський залишить проекти, в яких багато років був режисером-постановником, ведучим і актором.

А замінять беззмінного керівника колективу вже відомі глядачам зірки "Кварталу". Так, новим ведучим "Ліги сміху" стане Євген Кошовий, який також є одним з тренерів цього проекту, створеного студією "Квартал 95". Але оскільки одночасно тренувати і вести програму Євген не зможе, місце тренера в його команді посяде інший суддя. Хто саме, вирішать самі хлопці – до четвертого етапу п'ятого сезону з двох команд Кошового дійшла збірна Кременчука. Перші ігри з новим ведучим відбудуться вже 23 і 25 травня у МЦКМ (Жовтневий палац).

У найпопулярнішому і найбільш тривалому проекті студії – "Вечірній Квартал", який неодноразово визнавався "Найкращою гумористичною програмою" країни, також з'являться нові, але вже знайомі телеглядачам обличчя. Це учасники команди "Дніпро", актори і ведучі – Ігор Ласточкін і Юрій Ткач.

Актори "Квартал 95"_3
Студія "Квартал 95"
Ігор Ласточкін

Також в нових записах програми візьме участь актор Improv Live Show Володимир Шумко.

Актори "Квартал 95"_2
Студія "Квартал 95"
Володимир Шумко

Крім цього, на постійній основі до складу акторської трупи "Вечірнього Кварталу" вже офіційно увійшов Володимир Мартинець (капітан команди "Стадіон "Діброва", найкращий актор "Ліги сміху" за підсумками 4 сезону). Хлопці вже взялися до репетицій, оскільки перші знімання за їхньою участю відбудуться зовсім скоро.

Актори "Квартал 95"_4
Студія "Квартал 95"
Юрій Крапов і Володимир Мартинець

В рамках 15-го ювілейного фестивалю "Весело", організованого студією "Квартал 95", у Туреччині відбудуться записи нових випусків "Вечірнього Кварталу" (3 травня) і "Жіночого Кварталу" (5 травня). До слова, в цих програмах Володимир Зеленський також виступав режисером-постановником. Надалі постановкою номерів "Вечірнього Кварталу" будуть займатися Олександр Пікалов та Євген Кошовий.

Актори "Квартал 95"_5
Студія "Квартал 95"
Юрій Ткач

Що стосується проекту "Розсміши коміка", в дитячій версії Володимира замінив Юрій Ткач, знімання за його участю вже відбулися, а програма була в ефірі "1+1". А ось хто посяде місце Володимира у дорослій версії, стане відомо ближче до знімань нового 16-го сезону проекту, який запланований на осінь.

Залиште свій коментар

Вибір редакції