Стало відомо, хто зіграє Кузьму Скрябіна у новому фільмі "Я, Побєда і Берлін.."

Дата публікації
Перегляди
20к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Стало відомо, хто зіграє Кузьму Скрябіна у новому фільмі "Я, Побєда і Берлін.."

Фото: photofact.in.ua

На екрані у ролі артиста постане актор Франківського Національного драмтеатру.

Стало відомо, хто зіграє Кузьму Скрябіна у стрічці "Я, Побєда і Берлін..", який зніматимуть по мотивам автобіографічного однойменного роману музиканта.

Так, як повідомив режисер Олег Вергеліс на своїй сторінці у Facebook, роль легендарного музиканта дісталася актору Франківського Національного драмтеатру - Івану Бліндарю.

Стало відомо, хто зіграє Кузьму Скрябіна у новому фільмі Я, Побєда і Берлін.. Команда Влада Ряшина після мхатівськоі...

Опубликовано Олегом Вергелисом Пятница, 9 октября 2020 г.

За словами Вергеліса, Іван зауважив, що сприймає свого героя як старшого брата, перед зйомками спілкувався з близьми людьми Кузьми, шукаючи штрихи до портрета свого героя.

Також зазначається, що Іван увійшов в топ-20 рейтингу найперспективніших нових кінозірок України за версією одного з українських порталів.

Фото: instagram.com/ivanblindar

Коли саме вийде на широкі екрани стрічка точно невідомо, але приблизно через рік.

Зауважимо, комедія за мотивами повісті Андрія Кузьменка розповість історію хлопця Кузьми, який придбав перше в своєму житті авто під маркою "Побєда". Готовий разом із нею підкорювати цілий світ, герой вирушає зі своїм товаришем Бардом до Берліну. Проте ні сам Кузьма, ні Бард не підозрюють, які шалені пригоди чекають на них, а також того, що повернуться вони з цієї подорожі вже зовсім іншими людьми.

Нагадаємо, Кузьма трагічно загинув в автомобільній аварії 2 лютого 2015 року. Нещодавно його вдова Світлана Бабійчук пригадала останній день народження артиста.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
20к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація