Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Стало відомо ім'я одного з тренерів популярного проекту "Голос. Діти – 3"

Відомий шоумен знову займе крісло наставника.

Продюсер та співак Потап, який тимчасово виступає без Насті Каменських, став одним із тренерів дитячого вокального проекту "Голос. Діти – 3".

Шоу стартує на телеканалі "1+1" уже цієї осені, йдеться у "Сніданку з 1+1".

"Голос. Діти" такий чарівний і емоційно сильний проект, від якого заряджаєшся енергетикою. Дивлячись на дітей, ми немов заглядаємо в наше майбутнє, - каже Потап. - Це особливий сезон, феноменально сильні учасники. Кожна дитина співає неймовірно, володіє оригінальною манерою, точно передає переживання. І навіть якщо ми не натискаємо кнопку, ми повинні зробити все, щоб потім дитина продовжила займатися музикою. І в цьому сезоні до нас повертаються ті, кому ми відмовили в попередніх сезонах. Значить тоді ми провели з ними правильну роботу, якщо вони повернулися".

Цікаво, що син Потапа – Андрій – також приходить на знімання: "Сцена його поки що не приваблює. Він сідає за лаштунками разом з дітьми інших тренерів і переживає, якщо хтось із учасників не йде до тата. Діти так люблять дивитися на інших дітей, вони так надихаються".

Потап Голос Діти_1
прес-служба каналу "1+1"

До слова, для співака і продюсера Потапа цей сезон "Голос. Діти" стане другим. У минулому сезоні він довів, що є сильним тренером, адже його підопічні успішні не тільки завдяки своєму таланту і копіткій роботі над собою, а й високому професіоналізму і досвіду зіркового наставника. Учасниця команди Потапа в другому сезоні, рудоволоса Настуся Багінська, стала суперфіналісткою проекту і разом з іншими учасниками сезону відправилася в концертний тур у всій Україні "Потап. Діти", який дав шанс маленьким виконавцям відчути себе дорослими артистами.

Зараз тренер разом із продюсерами проекту вже розпочали знімання "сліпих прослуховувань" третього сезону і поділилися яскравими фото зі знімального павільйону. Тренер зазначає, що учасники третього сезону "Голос. Діти" - абсолютно нове покоління дітей, сучасні, яскраві і вільні від стереотипів, що володіють унікальними тембрами і найсильнішими голосами.

Над проектом працює команда "1+1 Продакшн" під керівництвом Вікторії Лєзіної.

Музичний продюсер проекту - Руслан Квінта.

Ведучі проекту - Юрій Горбунов та Катя Осадча.

Нагадаємо, "Голос. Діти" - це єдине вокальне дитяче шоу України, яке виходить на телеканалі "1+1" з 2012 року. Проект - адаптація голландського формату компанії Talpa "The Voice Kids". Учасниками є діти у віці від 7 до 14 років.

Потап - кращий український продюсер 2015 року, музикант, артист, шоумен. Спільно з Іриною Горовою очолює продюсерський центр "MOZGI Entertainment", який представляє групи "Потап і Настя", "Время и Стекло", Mozgi. Тренер другого сезону "Голос. Діти" і п'ятого і шостого сезонів "Голосу країни". Батько двох дітей.

Нагадаємо, Потап показав підрослого сина під час відпочинку на Кіпрі.

Відео Потап розповів про учасників третього сезону проекту "Голос. Діти"

Залиште свій коментар

Вибір редакції