Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Стало відомо ім’я першого зіркового учасника нового сезону "Танців з зірками"

Телеканал "1+1" розпочав #танціззіркамиchallenge.

Сьогодні телеканал "1+1" розпочав #танціззіркамиchallenge, в рамках якого учасники нового сезону легендарних "Танців з зірками" на "1+1" передаватимуть танцювальний виклик один одному із запрошенням взяти участь у проекті.

В результаті зіркового челенджу уся країна дізнається імена учасників, які підкорюватимуть глядачів своїми запальними танцями на паркеті у новому сезоні вже цієї осені.

Розпочав #танціззіркамиchallenge та першим розсекретив свою участь у проекті грузинський красень, улюбленець жінок та один із найвідоміших холостяків країни Іраклі Макацарія. Продюсер і фіналіст грузинської версії "Танців із зірками" зізнався, що з'явиться в новому сезоні українського проекту як учасник, та передав челендж українській телеведучій Марії Єфросиніній.

Чи прийме Марія Єфросиніна виклик, та чи побачать глядачі телеканалу "1+1" її на легендарному паркеті у новому сезоні "Танців з зірками", уся країна дізнається вже незабаром.

Цікаво, що в новому сезоні збільшиться кількість прямих ефірів та зірок-учасників порівняно з минулим роком. Вже цієї осені глядачі зможуть голосувати за 14 зіркових учасників та насолоджуватись їхніми запальними танцями на паркеті.

Іраклі Макацарія_4
прес-служба каналу "1+1"
Іраклі Макацарія

Нагадаємо, за правилами проекту, професійні танцюристи складають пари українським зіркам, які на очах у телеглядачів під час прямих ефірів повинні продемонструвати свої танцювальні здібності.

Виконання танцювальних композицій оцінюють телеглядачі і професійне журі, до складу якого увійшли улюбленці публіки: тренер "Голосу.Діти" MONATIK, прима-балерина Національної опери Катерина Кухар, а також хореограф Влад Яма. Ведучим сезону стане Юрій Горбунов, а ось імена зіркових учасників та танцівників поки тримаються в суворій таємниці.

Крім того, продюсери заінтригували глядачів можливою участю в проекті зірки американської версії шоу.

Новий сезон легендарного оновленого проекту "Танці з зірками" глядачі телеканалу "1+1" зможуть побачити вже цієї осені.

Вибір редакції