Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Стало відомо ім'я ще одного нового актора другого сезону серіалу "Школа"

У стрічці з'явиться успішний хірург Макс.

Телеканал "1+1" розкрив ім'я ще одного нового актора, який з'явиться в прем'єрних серіях другого сезону серіалу "Школа" восени, перші кадри якого нещодавно продемонстрували у рамках фестивалю Atlas Weekend.

Так, у серіалі з'явиться В'ячеслав Богушевський, який у новому сезоні виконає роль успішного хірурга Макса.

В'ячеслав Богушевський_1
прес-служба каналу "1+1"

За сюжетом серіалу Макс виховує сина, який переходить вчитися до 10 класу школи під керівництвом Катерини Анатоліївни. Крім того, герой В'ячеслава Богушевського разом з партнерами відкриває клініку хірургії.

"Мій герой Макс зараз проживає непростий період у своєму житті. По-перше, у нього досить складні стосунки з сином, який стрімко подорослішав, а мій герой усвідомив, що навіть не помітив, як це сталося. По-друге, особисте життя теж не складається. Але завдяки тому, що син перейшов до школи, в якій відбуваються основні події, життя Макса також різко змінилось", - розповідає В'ячеслав.

В'ячеслав Богушевський_4
прес-служба каналу "1+1"

Український актор В'ячеслав Богушевський відомий глядачам телеканалу "1+1" роботою над серіалом "Центральна лікарня", де він виконав роль травматолога.

"Для нас було важливим знайти на цю роль харизматичного, успішного актора, який вміє себе подати. Завдання було не з легких, тому пошуки тривали, поки ми не побачили В'ячеслава. На той момент він знімався в польському серіалі в Варшаві, тому перш ніж зустрітися особисто, ми познайомилися і перші проби провели по відеозв’язку. Знімання із В'ячеславом проходили в одній з найбільш інноваційних клінік країни, Інституті хірургії Доктора Валіхновського", - прокоментувала креативний продюсер серіалу і керівник жанрового напряму "1+1 Продакшн" Ксенія Чорна.

В'ячеслав Богушевський_5
прес-служба каналу "1+1"

Нагадаємо, у другому сезоні серіалу "Школа" глядачі дізнаються, які таємниці викладачі приховують в учительській, хто погрожував головній героїні Ніці в останніх серіях першого сезону, і чи зможе Лола залишитися найпопулярнішою дівчинкою в школі і повернути Пашу. Крім того, в нових серіях стане відомо, як будуть розвиватися стосунки Каті і Алекса. Ще однією інтригою сезону залишається те, як складеться життя вимогливої і суворої Дарини Петрівни, і чи зможе вона повернути владу в школі в свої руки. У нових серіях 10-Б стане випускним класом - 11-Б, в стрічці з'являться нові герої - учні 10-Б, з якими головним героям доведеться боротися за лідерство в школі.

Прем'єра другого сезону стрічки відбудеться цієї осені на телеканалі "1+1".

Вибір редакції