Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Стало відомо, кого своїм тренером на "Голосі країни" обрав чоловік Олени Мозгової

За виконавця розгорілася неабияка боротьба.

У неділю, 20 січня, на телеканалі "1+1" відбулася прем'єра дев'ятого сезону вокального проекту "Голос країни". Спробувати свої сили на шоу прийшов чоловік продюсера Олени Мозгової, співак Володимир Ткаченко.

Він виконав композицію Never Enough артистки Jenny Lind і своїм потужним вокалом розвернув до себе усі чотири тренерських крісла. За Володимира, який зізнався, що змінив ім'я і тепер він Девід Аксельрод, між суддями розгорілася неабияка боротьба.

"Я б хотіла, щоб ти пішов до моєї команди, це було б благословенням навіть для мене. Ти – талант. Ти співав в "Барселоні" і я подумала: "Боже, це одна людина нас колись з'єднала". У мене колись був продюсер, я пішла від нього. Потім з'явився той дует і ти в ньому співав. Ти пішов від нього і хочеш почати нове життя. Я знаю, як це робити. Я знаю, як починати нове життя", - сказала Тіна.

"Одразу було чутно, це справжній артист. З таким артистом треба вміти працювати і ставити певні планки. Я роблю це 20 років, я б з великим задоволенням попрацював би з тобою", - наголосив Дан Балан.

 "Я не хочу розкидати зараз перед тобою діаманти, каміння, брехати, як я хочу вас отримати, тому що кожен з нас хоче вас отримати дуже сильно. Я знаю, який матеріал дати вам, щоб ви кайфово, потужно прозвучали тут", - розпочав боротьбу за співака Потап.

Врешті, Девід обрав свого тренера і пішов до команди Тіни Кароль.

"Я прийшов на це шоу, щоб показати всім своїм прикладом, що не треба боятися змінюватися, не треба боятись почати все з початку, тому що тільки так ми можемо вдосконалювати себе і знайти себе в цьому житті. Мені здається, мене може зрозуміти тільки гарна і дуже розумна королева. Я обираю Тіну", - сказав Аксельрод.

Нагадаємо, що співак Володимир Ткаченко раніше зізнався, що він змінив не лише сценічне ім'я. Девід Аксельрод він тепер також за паспортом.

Залиште свій коментар

Вибір редакції