Стан онкохворої Анастасії Заворотнюк різко погіршився - ЗМІ

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Стан онкохворої Анастасії Заворотнюк різко погіршився - ЗМІ

instagram.com/a_zavorotnyuk

У зірки стався рецидив.

У відомої російської акторки Анастасії Заворотнюк, у якої був діагностований рак мозку, різко погіршився стан здоров'я.

Як стало відомо, що у зірки "Моєї прекрасної няні", яка останнім часом перебувала у стадії ремісії, стався рецидив.

За словами друзів артистки, лікарі дозволили Заворотнюк займатися плаванням у басейні, але під час одного із таких занять їй раптово стало зле. 

"Настя зараз невпізнанна - вона дуже гладка через гормональні препарати і зовсім без волосся. Настя була така рада, коли лікарі дозволили їй плавання. Все було добре, басейн і правда на якомусь етапі допоміг їй як хороша фізіотерапія. Вага не пішла, але почуватися вона стала краще. Але потім Насті стало зле в басейні. На обстеженні стало зрозуміло, що запаморочення сталося через рецидив раку. І зараз лікарі роблять все можливе, щоб хвороба знову увійшла в стадію ремісії", - зазначила подруга акторки у розмові з виданням kp.ru

Також співрозмовниця видання зауважила, що за кордон Заворотнюк для лікування перевозити не будуть.

Нагадаємо, у середині вересня 2019 року в ЗМІ з'явилася інформація про те, що Анастасія Заворотнюк потрапила до реанімації у вкрай важкому стані, у неї діагностували злоякісну пухлину головного мозку четвертої стадії. 

Родичі деякий час не коментували її стан, тільки через місяць у спеціально створеному акаунті підтвердили, що зірка дійсно проходила курс лікування. Водночас спростували те, що вона перебувала в комі і була підключена до апарату штучної вентиляції легенів. 

Останнім часом зірка перебувала у стані ремісії і навіть вперше вийшла на зв'язок зі ЗМІ. Акторка заявила, що з її здоров'ям все гаразд, і пообіцяла через рік дати ексклюзивне інтерв'ю про творчі плани. 

Наступна публікація