Старі фотографії: Учасник Linkin Park Майк Шинода оприлюднив першу світлину з покійним Беннінґтоном

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Знімок датується 1997-м чи 1998-м роком.

Колега покійного вокаліста Linkin Park Честера Беннінґтона, Майк Шиннода, ностальгує за зіркою. Як друзі, так і фани не можуть прийти до тями після самогубства рокера.

Шиннода оприлюднив фото із Беннінґтоном на власній сторінці в Instagram. До слова, Майк був одним із засновників гурту та його вокалістом.

Майкл Шинода та Беннінґтон_1
instagram.com/m_shinoda

У підписі до публікації чоловік зазначив, що датована вона або 1997-м, або ж 1998-м роком.

"Я думаю, це - перша фотографія, яку ми зробили разом. Ми щойно сказали Честеру, що хочемо, щоб він приєднався до групи. Він сказав, що готовий виїхати з Арізони до Лос-Анджелеса. Ми пішли в піцерію біля UCLA, щоб поговорити про те, що робити далі. У той час група називалася Xero, і ми, мабуть, мали менше півтора десятка пісень", - згадує артист.

Відео Вокаліст американського гурту Linkin Park наклав на себе руки

Також Майк додав: на той час виконавці ще не мали татуювань та рокерського образу. При цьому, практично усі вони ще навчалися в коледжі.

Майкл Шинода та Беннінґтон_1
instagram.com/m_shinoda

Нагадаємо, колеги Беннінґтона з Linkin Park звернулися до покійного друга щемливим листом. 20-го липня співак із гурту Linkin Park Честер Беннінґтон скоїв самогубство. У своєму останньому інтерв'ю вокаліст Linkin Park розповідав про депресію. Втім, Беннінґтон говорив, що не збирався здаватися.

Нині на сайті гурту з'явилася сторінка для допомоги тим, хто хоче накласти на себе руки. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції