Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Старша донька Тоні Матвієнко почала жити зі своїм бойфрендом

Хлопець переїхав до будинку, де живуть рідні дівчини.

Старша донька співачки Тоні Матвієнко Уляна, яка вже декілька років має стосунки з хлопцем на ім'я Єгор, почала жити разом з коханим.

Як розповіла зіркова мати, бойфренд Уляни переїхав до їхнього будинку. Тепер він мешкає разом з Уляною, Тонею, Арсеном, їхньою 3-річною донькою Ніною та Ніною Митрофанівною Матвієнко, йдеться у програмі "ЖВЛ".

"Це якось воно сталось непомітно. Я думаю, що це був той момент, коли я ще Ніну народила, годувала і то він приходив, залишався. "Мамо, можна він залишиться"… Так він і залишився з нами. Коли в мене почали виникати запитання, Уляна чітко каже: "Мамо, вже процес пішов, уже нічого змінить не можна. Він уже рік живе. Раптом ти зараз скажеш що: "О, він тут живе". Та все нормально, місце є", - прокоментувала Тоня.

 Заміж дівчина поки не квапиться, лише придивляється до коханого. Тим часом дівчина активно навчається.

"Уляна працювала останніх півроку баристом. Зараз вона хоче піти. До цього вона була офіціантом і барменом вона була, вона сказала, що втомилась. Зараз вона поїхала відпочивати зі своїм хлопцем і починається в неї вже сесія, вона вчиться на заочному на режисера", - поділилася планами доньки Матвієнко.

Донька Тоні Матвієнко з хлопцем
instagram.com/8.23.88
Донька Тоні Матвієнко з хлопцем

Нагадаємо, що у листопаді 2018-го Уляні виповнилося 20 років. Тоня Матвієнко зворушливо привітала доньку з днем народження архівним фото.

Залиште свій коментар

Вибір редакції