Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Старший брат Ліама Гемсворта категорично проти його примирення з Майлі Сайрус - ЗМІ

Інсайдер актора Кріса Гемсворта вперше прокоментував розлучення зіркової пари.

Інсайдер відомого актора та старшого брата Ліама Гемсворта, який розірвав стосунки зі своєю дружиною Майлі Сайрус через вісім місяців після весілля, Кріс прокоментував розлучення зіркової пари.

Як передає RadarOnline, Кріс Гемсворт проти примирення свого брата зі своєю колишньою дружиною Майлі Сайрус.

"Вони зроблять все, аби Ліам був щасливий, і готові до остаточного вигнання Майлі з його життя", - розповідав інсайдер виданню.

Майлі Сайрус та Ліам Гемсворт
Getty Images

Окрім цього джерело повідомило, що пісня Майлі під назвою "Slide Away" стала новим ударом для Ліама та його рідних. Цю композицію її колишній чоловік та сім'я вважають дуже принизливою.

"Пісня про розлучення – це наклепницька кампанія, яка натякає, ніби в Ліама є проблеми з залежністю. Майлі пише про нього навмання, і це дратує Кріса та Ельзу. Вони прийняли її до себе з розпростертими обіймами, хоча вона була занадто дикою та незрілою для них. Зараз вони відчувають себе зрадженими її поведінкою", - повідомляв інсайдер Кріса Гемсворта.

Нагадаємо, нещодавно у Мережі з'явилася нова інформація про розлучення Майлі Сайрус та Кріса Гемсворта. Як виявилося, колишній чоловік співачки дізнався про розставання з нею через соцмережу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції