Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Стильна Регіна Тодоренко з мамою прогулялася із синочком в аскетичному візочку

Телеведуча розповіла, як жорстко жартує із матусі.

Українська телеведуча Регіна Тодоренко, яку під час вагітності госпіталізували з небезпечною хворобою, показала фоловерам свою маму Ірину, яка приїхала до неї у гості.

"Мамасіта моя приїхала. Розповідаю їй, як треба виховувати дітей, бо вона зовсім все забула", - кумедно підписала світлину з мамою Регіна.

Регіна Тодоренко з мамою Іриною
instagram.com/reginatodorenko

Фото було зроблене під час прогулянки з маленьким синочком телеведучої, якого вона народила у грудні своєму чоловікові, російському співаку Владу Топалову.

Тодоренко була одягнена у стильну шубу зі штучного хутра та яскравий комплект із шапки і шарфа з оленями. Мама Ірина також обрала для прогулянки білу вкорочену шубку. А синочок телеведучої спочивав у чорному візочку доволі аскетичного вигляду.

Регіна також зізналася, що часто жартує з мамою й іноді її жарти бувають жорсткими. 

"Бувало з Індонезії пишу: "Якщо через 4 години не вийду на зв'язок, красиво померла під час виверження вулкана, не шукайте", - поділилася телеведуча, додавши, що інша мама, мабуть прибила б її за такі жарти.

Нагадаємо, що Тодоренко, яка довго зберігала мовчання щодо перебігу своєї вагітності, розпочала "Вагітний марафон" на своїй сторінці в Instagram. Вона викладає архівні світлини та історії, як вона переживала кожен місяць вагітності.

Так, у перший місяць вагітності Тодоренко ще стрибала і сідала на шпагат, не підозрюючи про свого "пузожителя". А на другому рятувалася пивом від токсикозу.

Пізніше вона розповіла про перельоти на третьому місяці. 

А на четвертому місяці телеведучу госпіталізували - Регіна зізналася, чому не вгледіла за своїм здоров'ям.

Залиште свій коментар

Вибір редакції